Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Doğru bilinen yanlışlar

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• ellerinize sqağlık ustalar birşeyler kapmış olduk bizde

Yorum

• ben bunalrı zaten dogrularını biliyordum çoğunn

Yorum

• sağol gayette işe yarar bir konu

Yorum

• Teşekkürler bilgiler güzel olmuş gitar konusunda olanlarını savunanlar ise çok fazlasıyla var (sözüm meclisten dışarı) hepsine teker teker cevap veriyor

Yorum

• 5. "Elektrogitar çalmadan önce klasik almak gerekir"

Yanlış, bu yıllardır müzik mağazalarını pazarlama kurnazlığından başka birşey değildir, yararları vadır, ancak sıfırdan elektro gitara başlamak daha mantıklı ve yapıcıdır. Pek çok yerde pek çok kez konuşuldu, belirli gitar tecrübesi olan herkes hemfikirdir.

Bir çok kişinin işine yarayacak bu bilgi

Yorum

• Slipkn0t isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              5. "Elektrogitar çalmadan önce klasik almak gerekir"

Yanlış, bu yıllardır müzik mağazalarını pazarlama kurnazlığından başka birşey değildir, yararları vadır, ancak sıfırdan elektro gitara başlamak daha mantıklı ve yapıcıdır. Pek çok yerde pek çok kez konuşuldu, belirli gitar tecrübesi olan herkes hemfikirdir.

Bir çok kişinin işine yarayacak bu bilgi
              Aynen herkesin dilinde olan bir tartışma konusu

Yorum

• En iyi tellerin elixir olduğunu düşünüyorum siz ne diyorsunuz bu konu hakkında?

Yorum

• konu için teşekkürler bende 1-2 yanlışımı gördüm

Yorum

• arkadaşım pahalı gitar iyi değildir diye bir şey yok demişin yanlış düşünüyorsun ben bu işin içinde biriyim emin ol ki iyi gitar herzaman pahalıdır.Çünkü iyi gitar iyi ağaç gerektirir.

Yorum

• Bende ekleyeyim birşeyler Ozaman :
                      Müzik kulağı doğuştan gelen bir yetenektir ve geliştirilemez.
                      Yanlış Hiçbir özellik insanadoğuştan gelme değildir. Sistemli çalışılarak geliştirilebilir. Bizzat örnek bu mesajın yazarı...

Yorum

• gitar mı o isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        arkadaşım pahalı gitar iyi değildir diye bir şey yok demişin yanlış düşünüyorsun ben bu işin içinde biriyim emin ol ki iyi gitar herzaman pahalıdır.Çünkü iyi gitar iyi ağaç gerektirir.
                        Aynı model gitarların farklı renkleri arasında bile fiyat farkı bulunmaktadır. Veya aynı model gitarın artist veya signature modelleri arasında bile müthiş fiyat farkı bulunmaktadır. Bazen enstrüman için istenen ücret sadece ağaçtan kaynaklanmaz. Dolayısıyla pahalı gitar her zaman iyi gitardır düşüncesi çoğu zaman yanlıştır. Ben de şahsım olarak bir kişinin hayatı boyunca deneyebileceği gitar sayısı (7000-8000 civarı ve hergün daha da artmakta) ve çeşidinden daha fazla gitarı çalmış, incelemiş birisi olarak söylüyorum.

Yorum

• aslında ikimizde aynı şeyi söylüyoruz onur kardeş senin cila bile fiyata büyük ölçüde yansır (aynı zamanda sesede)

ama yeni başlayanlar kalkıpta 2000-3000 liralık gitar almasınlar 500 ün suyumu çıktı sıkılıp bırakma ihtimali vardır heba olmasın

Yorum

• g'tarla baslamissin sonra farkli karisimlar neyse okuduk sonucta

Yorum

• Bilgiler çok yararlı , teşekkürler.

Yorum

• Öncelikle genelde gitar çalanların gitarı sağ dizinin üstüne koymaları yanlış bir pozisyondur. Gitar sol dizinizin üstünde durmalıdır ki ağırlığınız sol elinize binmesin ve parmaklarınız daha rahat hareket etsin. Mümkünse sol ayağınızın altına ayaklık koyabilirsiniz. Gitarın ucu havaya doğru kalkık durmalıdır. yazının devamı için
                                Gitar nasıl tutulmalıdır merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca bize ulaşıp daha ayrıntılı bilgi alabilir ve ücretsiz deneme dersi alabilirsiniz.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X