Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Klasik Gitar, Akustik Gitar, Flamenko Gitar Farkları

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Akustik gitar daha etkili ve yüksek ses verir.Bunda akort çok önemlidir.Akordu iyi bir akustik çok güzel müzik ses verir.Çünki etkisi beyini güzel veya farklı etkiler.

Yorum

• Merhabalar, Gitara yeni başlayacağım. Üst limitim 500 TL. Bende klasik ve akustik arasında kaldım. Çalmak istediğim şarkılar, Kıraç, Haluk Levent, Ogün Sanlısoy, Barış Akarsu, Koray Avcı, Emre Aydın.ve Güncel Pop Şarkıları çalmak istiyorum.
      İnternet üzerinden almayı düşünüyorum güvenilir link verirseniz çok iyi olur. Uzun süredir araştırtıyorum, tamam ben klasik almalıyım diyorum bir yazı daha okuyorum akustik almam gerekliymiş diyorum kaç ay oldu işin içinden çıkamadım. dün akşam da Cort AD810 Akustik Gitar siparişi veriyordum. hafta sonuna girmişken burada sizlere sorayım dedim. 20 yaşındayım ileride farklı gitarlara geçme düşüncem yok sevdiğim şarkıları çalabileceğim enstrümanda devam etmeyi düşünüyorum.

Yorum

• Gitara yeni başlayanlar ve gitar karasızlıkları için yazdığım bir blog yazsısı var okuyabilirsin.
        Gitar, belki de en çok satılan enstrümandır. Bu yüzden de üretimi aşırı artmış ve bir çok farklı kalitede gitarlar üretilmiştir. Gitar Kursu İzmir olarak bu

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
        X