Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bias nasıl kullanılır

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Bias nasıl kullanılır

Merhaba iyi forumlar. Üniversite öğrencisiyim o nedenle kafa, kabin, pedal taşımam pek olası değil. Binada gürültü de yapmak istemiyorum sadece günlük antrenman niyetine çalışmak biraz daha kendimi geliştirmek istiyorum. O nedenle bias kullanayım dedim ama daha önce amfi olarak dijital bir ürün kullanmadım dolayısıyla nasıl kullanılır ne yapılır pek bir bilgim yok açıkçası. Gerekli ekipmanları alıp da bir ses elde edememekten korkuyorum sonuçta elimde somut olarak ses sağlayacak bir amfi olmayacak. O nedenle bias'ın çalışma prensibini kısa bir açıklarsanız mutlu olurum sanırım harici bir ses kartı ve de referans kulaklık gerekiyor ekstra olarak. Aklımda ses kartı olarak scarlet solo, kulaklık olarak da audio-Technica ATH-M20x modeli var ayrıca bir de ses kartıyla gitarı bağlamak için de uygun bir kablo almam gerekecek diye biliyorum.Ekstra olarak yapmam gerekenleri yazarsanız ekipman olarak onu değil bunu tercih etmelisin gibi önerileriniz varsa görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Not: Bütçem ses kartı , referans kulaklık ve kablo için max 1500 tl ama o fiyatın ne kadar altında olursa benim için o kadar iyi olur.

Çok teşekkürler.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
    Initializing Tabs & loading Content...
    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
    X