Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hangi elektro gitarı alayım

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• hangi elektro gitarı alayım

2 yıldır klasik gitar çalıyorum hangisini alayım karar veremedim veya hangisis daha iyi
    yamaha pacifica pa122
    ibanez gsa60
    schecter banshee-6 sgr
    başaka öneriniz varsa da olur
    bütçe en fazla 2000

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

• Piyanist34
    Bir eksiklik var !
    yazan Piyanist34
    Merhaba arkadaslar ilk gitara 2017 de heveslendim. Akustik gitar sonra klasik gitar aldim ve hala elimde duruyor. 2016 da 2 ay calistim biraktim. Snra her sene heveslenip basladim.2 3 ay calisip biraktm Olmadi. Bu sefer kesin kararliyim olacak...
    Dün, 10:57
  • ForgaL
    Yeni gitarda cızırtı .
    yazan ForgaL
    Kısa bir süre önce internetten barcelona LC 3900 markalı bir gitar aldım fakat gitarda calarken telden cizirti geldi internette biraz araştırdım kuvvetli tele basmamaktan ve perdedeki tele gövdeye yakın olan yere basmanızı söylüyordu öyle...
    28-11-2019, 17:17
  • aylakadam
    amfiyle alakalı
    yazan aylakadam
    merhaba arkadaslar bluesman gf30 amfimde artık gaini açtığımda bile clean ses almaya başladım. gitarımı ve jak kablomu kontrol ettim bi sorun yoktu amfiyle alakalı olduğuna emin oldum. bu konu hakkında yardım edebilir misiniz
    10-10-2019, 00:56
  • engin171717
    Elektro Gitar Modeli
    yazan engin171717
    selamlar elektro gitara yeni başlayacağım.biraz araştırma yaptım humbucker fazla metale yönelik oldugu için.ssh veya içinde bir tane s bulunan humbucker gitar almaya karar verdim.köprü olarak sabit köprü düşünüyorum.ama ssh ve aynı...
    13-09-2019, 15:22
  • Ogzbayramoglu
    Squier affinity telecaster için amfi!
    yazan Ogzbayramoglu
    Merhaba forum, yakın zamanda squier affinity telecaster almayı planlıyorum telecaster ın o kendine has overdrive ını sevdiğim ve clean kanalda da tatmin olduğum bir sound için fakat hangi amfiyi almalıyım karar veremiyorum amfi deneyecek de...
    03-08-2019, 01:58

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X