Duyuru

Collapse
No announcement yet.

gitar seçimi

Collapse
X
 
 • Filtre
 • Saat
 • Göster
Tümünü Sil
new posts

 • gitar seçimi

  Merhabalar;

  foruma yeni katıldım ve gitar çalmayı öğrenmek istiyorum tabi bunu internet üzerinden sağlanan eğitimler ile yapmayı amaçlıyorum. ama siz üstadlara bir iki soru sormadan gitar almak istemiyorum açıkçası tarz olarak daha çok https://www.youtube.com/watch?v=Wo2WMvQblTE bu tarz parçalara yönelmek istiyorum ama sanırım gördüğüm kadarı ile bu tarz parçalar için akustik gitar daha uygun gibi görünüyor aslında istediğim akustik gitar sesi metalik ve güçlü olduğu için bu tarz parçalarda daha iyi olur diye düşünüyorum.

  tabi klasik gitar benzer işi görür mü siz üstadlar daha iyi bilirsiniz zaten gitarı alınca direk bu parçayı çalma durumum yok ama bu tarza yönelmek istiyorum biraz ve bir gitar alıp daha sonra yeniden masraf edip başka bir gitar almak istemiyorum zaten bu seviyeye gelmek için **** süre geçmesi gerektiğininde farkındayım bütçe olarak 200-300 tl arası bir para ayırdım tabi bu video'da olan gitarın fiyatının farkındayım ama sahibinden tarzı sitelerde en ağzından ileride o kaliteye yakın bir akustik gitar almayı düşünüyorum.

  şimdi size sorum bu tarz müzikler için akustik gitar seçmem doğru olur mu? birde hangi marka akustik gitar almamı tavsiye edersiniz?

  şimdiden olumlu/olumsuz cevaplarınız için teşekkür ederim...

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X