Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Markasını ve modelini bulamadığım gitar

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Markasını ve modelini bulamadığım gitar

Yakın bi arkadaşım, stüdyoda kullandığı Altamara adlı gitarı bana vermişti yeni başladığımda, şimdi elektro gitara başlayacağım satmak içi araştırma yaptım fakat ''altamara'' değil de ''altamira'' gitarlarının olduğunu gördüm, altamaranın piyano sandalyeleri keman hardcaseleri kemanları falan varmış ama gitar hakkında bir şey öğrenemedim, bilgisi olan var mı bu konu hakkında ?

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

• hisalih
    gitar seçimi
    hisalih
    Merhabalar;

foruma yeni katıldım ve gitar çalmayı öğrenmek istiyorum tabi bunu internet üzerinden sağlanan eğitimler ile yapmayı amaçlıyorum. ama siz üstadlara bir iki soru sormadan gitar almak istemiyorum...
    13-06-2019, 21:38
  • umutkd98
    Strat modifikasyon
    umutkd98
    Elimdeki stratocaster gitarımı gilmour style wiring, kill switch ve içine bakır veya aluminyum kaplama yapmak istiyorum ve bir kaç sorum var. kill switch için ekstradan volume topraklama kablosunu tuşa bağlayıp jaka vermem yeterlimidir? Fotoğrafta...
    12-06-2019, 12:52
  • Consensus
    İkinci El Alışverişte Nerde Kontrol Edilir
    Consensus
    Merhabalar , benim aklıma küçük bir şey takıldı da. Ben ikinci el amfi almayı düşünüyorum fakat bu alışveriş gerçekleşirken amfinin sağlam olup olmadığını zuhal müzik gibi büyük müzik şirketlerinde deneyebiliyor muyuz ? Yardımcı...
    22-04-2019, 18:09
  • Ateşlidenizanası
    Sx scorpion stratocaster
    Ateşlidenizanası
    Bu gitarı almayı düşünüyorum ne yabancı forumlarda nede türk forumlarda bir bilgi bulamadım ne düşünüyorsunuz acil almaya gidicem bu gün duruma göre...
    05-06-2019, 13:28

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X