Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İkinci El Alışverişte Nerde Kontrol Edilir

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İkinci El Alışverişte Nerde Kontrol Edilir

Merhabalar , benim aklıma küçük bir şey takıldı da. Ben ikinci el amfi almayı düşünüyorum fakat bu alışveriş gerçekleşirken amfinin sağlam olup olmadığını zuhal müzik gibi büyük müzik şirketlerinde deneyebiliyor muyuz ? Yardımcı olurlar mı ? Herhangi bir ücrete tabi tutulur muyum ? Şimdiden teşekkürler

ben gitarımı alırken Bakırköyde bir stüdyodan rica etmiştim ve pickupları denemiştim ampleri ile hemen sıkıntı etmemişlerdi ancak zuhal müzik biraz büyük bir şirket bilmiyorum nasıl olur

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
    Initializing Tabs & loading Content...
    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

• hisalih
      gitar seçimi
      hisalih
      Merhabalar;

foruma yeni katıldım ve gitar çalmayı öğrenmek istiyorum tabi bunu internet üzerinden sağlanan eğitimler ile yapmayı amaçlıyorum. ama siz üstadlara bir iki soru sormadan gitar almak istemiyorum...
      13-06-2019, 21:38
    • umutkd98
      Strat modifikasyon
      umutkd98
      Elimdeki stratocaster gitarımı gilmour style wiring, kill switch ve içine bakır veya aluminyum kaplama yapmak istiyorum ve bir kaç sorum var. kill switch için ekstradan volume topraklama kablosunu tuşa bağlayıp jaka vermem yeterlimidir? Fotoğrafta...
      12-06-2019, 12:52
    • Consensus
      İkinci El Alışverişte Nerde Kontrol Edilir
      Consensus
      Merhabalar , benim aklıma küçük bir şey takıldı da. Ben ikinci el amfi almayı düşünüyorum fakat bu alışveriş gerçekleşirken amfinin sağlam olup olmadığını zuhal müzik gibi büyük müzik şirketlerinde deneyebiliyor muyuz ? Yardımcı...
      22-04-2019, 18:09
    • Ateşlidenizanası
      Sx scorpion stratocaster
      Ateşlidenizanası
      Bu gitarı almayı düşünüyorum ne yabancı forumlarda nede türk forumlarda bir bilgi bulamadım ne düşünüyorsunuz acil almaya gidicem bu gün duruma göre...
      05-06-2019, 13:28

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
    X