Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Klavyede Notaları Bulmak Istiyorum Ne Yapmalıyım?

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Klavyede Notaları Bulmak Istiyorum Ne Yapmalıyım?

8 aydır gitar çalıyorum birkaç solo atabiliyorum ama klavyedeki notaları tanıyıp ileride kendi fingerstyle şarkımı falan çıkarmak istiyorum. Bildiğim birkaç scale var ama nasıl çalışacağımı bilmiyorum. Ne yapmalıyım kafam çok karışık.

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

• fıratcantekin
    Bağlamada Şelpe Tekniği
    fıratcantekin
    Arkadaşlar merhabalar, temel olarak sağ elin tezene kullanmadan perdeye vurarak çalınmasıyla oluşan tekniğe şelpe denir. Şelpe hakkındaki videolarımız ve ayrıntılı yazımız için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.Bu teknik en çok...
    Dün, 22:21
  • naturmort
    Ibanez 220dx nasıl ?
    naturmort
    2. el ucuz bir Ibanez 220dx buldum ama internette pek bir incelemesi yok. Elinde olan ya da bir bilgisi olan var mı ?
    Ya da onun
    ​ yerine grg121ex(dx) daha mı iyi olur ? ​​​​​​...
    16-02-2019, 22:18
  • bysavas
    kısa parmak sorunu gitar için problem olur mu?
    bysavas
    herkese merhaba normal şartlar altında bir parmak uzunluğuna sahibim (gitar çalan arkadaşlara göre kısa sanırım) ve gitar tutarken çok ağrı ve tutma sıkıntısı oluyor. Gitar çalınması için yeterli olurmu ya da gitar çalmayı unutmalımıyım....
    23-04-2007, 13:48
  • Layne_Staley
    Bir Noktada Tıkanmak
    Layne_Staley
    Herkese iyi forumlar.Yaklaşık 6 ay önce elektro gitar sahibi oldum.O zamandan beri biraz parmak egzersizleri falan yaptım ve sürekli tab üzerinden çalışıyorum.Sanki bu durum yüzünden biraz tıkanmış gibi hissediyorum.Daha açıklamak gerekirse...
    14-01-2019, 19:58

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X