Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Elektro Gitarımı nerede tamir ettire bilirim?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Elektro Gitarımı nerede tamir ettire bilirim?

Merhabalar reisler Forumda yeniyim ve aslında çok kalacağımı söyleyemem sadece 1 sorunum var ona cevap arıyorum şimdiden teşekkürler.

2 ay önce kendime bir elektro gitar aldım her şey çok güzel gidiyordu fakat hiç amfiye bağlamamıştım.
    1 hafta önce kendime Stagg 10 Watt amfiyi aldım amfide sıkıntı yok fakat gitardan ses gelmiyordu.
    İçini açtığımda kabloların kopuk olduğunu gördüm. Konuyla ilgili bir sürü video izledim fakat hiç bir şey yapamadım sanırım ısıtıcı gibi bir aletle birleştiriliyor bu kablolar

Şimdi size sorum ben bu kabloları nerede kimle bağlayabilirim ve ne kadar bir ücret ödemem gerekir yoksa gitar çöp mü

Gitarı aldığın yere **** kişiye götür bence. Ama illa tamir ettirmek istiyorum diyorsan bulunduğun şehirde bir lüthier var mı ona bak hangi şehirde olduğunu söylersen forumda ki arkadaşlar daha kolay yardımcı olabilir.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
    Initializing Tabs & loading Content...
    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

• Piyanist34
      Bir eksiklik var !
      yazan Piyanist34
      Merhaba arkadaslar ilk gitara 2017 de heveslendim. Akustik gitar sonra klasik gitar aldim ve hala elimde duruyor. 2016 da 2 ay calistim biraktim. Snra her sene heveslenip basladim.2 3 ay calisip biraktm Olmadi. Bu sefer kesin kararliyim olacak...
      Dün, 10:57
    • ForgaL
      Yeni gitarda cızırtı .
      yazan ForgaL
      Kısa bir süre önce internetten barcelona LC 3900 markalı bir gitar aldım fakat gitarda calarken telden cizirti geldi internette biraz araştırdım kuvvetli tele basmamaktan ve perdedeki tele gövdeye yakın olan yere basmanızı söylüyordu öyle...
      28-11-2019, 17:17
    • aylakadam
      amfiyle alakalı
      yazan aylakadam
      merhaba arkadaslar bluesman gf30 amfimde artık gaini açtığımda bile clean ses almaya başladım. gitarımı ve jak kablomu kontrol ettim bi sorun yoktu amfiyle alakalı olduğuna emin oldum. bu konu hakkında yardım edebilir misiniz
      10-10-2019, 00:56
    • engin171717
      Elektro Gitar Modeli
      yazan engin171717
      selamlar elektro gitara yeni başlayacağım.biraz araştırma yaptım humbucker fazla metale yönelik oldugu için.ssh veya içinde bir tane s bulunan humbucker gitar almaya karar verdim.köprü olarak sabit köprü düşünüyorum.ama ssh ve aynı...
      13-09-2019, 15:22
    • Ogzbayramoglu
      Squier affinity telecaster için amfi!
      yazan Ogzbayramoglu
      Merhaba forum, yakın zamanda squier affinity telecaster almayı planlıyorum telecaster ın o kendine has overdrive ını sevdiğim ve clean kanalda da tatmin olduğum bir sound için fakat hangi amfiyi almalıyım karar veremiyorum amfi deneyecek de...
      03-08-2019, 01:58

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
    X