Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort x1 ya da İbanez gio

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Cort x1 ya da İbanez gio

İlk defa elektro gitar alıyorum bu iki seçenek arasında kaldim, Cort X1 veya Ibanez gio sizce hangisiyle daha mutlu olurum ?

Dostum bu forum ölü gibi bir şey haberin olsun Çok şansına denk geldi girmem yani.

İki gitardan birisi ise illa mevzu, Ibanez açık ara alacaktır. Fakat ben sana ikisini de önermiyorum.

Epiphone Les Paul Special 2, o da olmadı çok daha ucuzlara şu yazdığın gitarların kalitesinde SX SST'leri öneririm

Yorum

Epiphone Les Paul Jr. nasïl olur ?

Yorum

Eğer iki gitardan birini tercih edeceksen Ibanez GIO'yu tercih etmeni öneririm. Gitar eğitmeni olarak gitar kursuna başlayan öğrencilerin belki de en çok sorduğu sorulardan biri bu. İçini rahatlatmak için şöyle yapabilirsin, bir müzik mağazasına gidip ikisini de eline alıp dene, imkanın varsa yanında gitardan anlayan birini de götür derim. Zaten aralarında neredeyse 500 TL gibi bir fiyat farkı var.
        Bugün, elektro gitar satın almak isteyip bir türlü marka/model seçimine karar verememiş kişiler için bir en uygun fiyata elektro gitar satın alma rehberi hazırladık. Artık rahatça elektro gitar satın alabilirsiniz.
        Son güncelleyen arkantos35; 06-06-2018, 17:20.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
        X