Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Apoyando Teknigi ?

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Apoyando Teknigi ?

Selam Arkadaşlar Gitara Yeni Başladım.Elimde akustik gitar var. 2 Sene önce almıştım 3 ay kadar selim ışık dersleri ile başlamıştım.vakitten dolayı bırakmak zorunda kaldım.Şimdi tekrar başlıyorum.Şimdilik elimdeki mevcut gitarla devam edicem.Daha önce pena ile çalıştım ama ben parmakla çalmak istiyorum.akustik gitarda biraz zor olsada ilk etapda akustik gitar ile devam edicem gelişim gösterirsem klasik gitara geçicem. Sormak İstedigim internette farklı apoyando teknikleri var. kimisi sag el baş parmagını gitara destekleyerek gösteriyor kimisi desteksiz gösteriyor hangisi dogru ? şu an i ve a parmakları için egzersiz yapıyorum. şöyle bir durum var. i parmagında daha net ton gelirken m parmagında biraz daha boguk geliyor ses i parmagında apoyanda yaparken biraz tele tırnak çarpıyor m de çarpmıyor tırnakların uzun olması gerekiyormu apoyando tekniginde ? birde akustik gitarın telliri çelik alaşımlı oldugundan dolayı olabilir mi ?

Bahse konu teknik klasik gitar içindir akustik gitarda bildiğim kadariyla bu teknik kullanılmıyor.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
    Çalışıyor...
    X