Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İOS Amplitube'ın Tüm İçeriklerinin Bedava Kullanılması

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İOS Amplitube'ın Tüm İçeriklerinin Bedava Kullanılması

Merhaba benim gibi parası olmayan ve her türlü gitar tonlarına erişmek isteyen gitarist kardeşlerim. Sizlere İos 7.1.2 jailbreak olmayan sürümlerde İphone veya İpad cihazlarınız Amplitube isimli gitar tonlama programını bedava nasıl kullanacağınız öğreteceğim. Burada bize gereken tek şey Jailbreak'lı bir telefon bulmak ve Amplitube'yi indirmek. Gerisini sizlere şimdi analatacağım.

İlk olarak İos işletim sistemi bulunan bir telefona veya tablete sahipseniz eşinizden dostunuzdan Jailbreak yapabileceğiniz bir İos sürümüne ait telefon bulmanız ve buna Cydia üzerinden LocallApStore isimli uygulama içi satın alımları bedava yapmanızı sağlayan patch'i yüklemeniz. Burada en önemli nokta Jailbreak'lı telefondan ve sizin telefonunuzdan indirdiğiniz Amplitube;'nin aynı Apple Kimliği ile indirilmiş olmasıdır. Bu indirilen uygulamanın İcloud üzerinden yedeklenip uygulama için satın alımları başka bir telefona bedava restore özelliği ile aktarmanızdır.

Yapılacak ilk işlem Jailbreak'lı telefondan LocallApStore patch'ini açarak Amplitube içerinde satım alımlara açık olan tüm içerikleri telefonda kullanılır hale getirmeniz. Bu yaptığınız işlem tahmini olarak sizlere 500TL'lik bir uygulama içi satım alım ile bütün amfileri ve pedalları, ek olarak uygulama içinde kayıt özelliğini ve dip sesi ortadan kaldıracak olan eklentilere erişmenizi sağlayacaktır. Program içerisindeki tüm içerikler satın alındıktan sonra satın alımları kontrol ederek aktif olduğunu doğrulayın ve test edin. Jailbreak'lı telefonda herşey istenildiği gibi gidiyorsa bundan sonraki adım uygulamadan çıkıp LocallApStore isimli patch'i ayarlar bölümünden kapatarak uygulamaya tekrar girmek ve tüm alımlar yerinde duruyorsa Store bölümünden Satın Alınanları Geri Yükle butonuna basarak işlem başaralı yazısını görene kadar beklemektir. İşlem başarılı ise en büyük kısmı bitirdiniz ve Jailbreaksız telefonunuzda hiçbir ücret ödemeden tüm uygulamaya sahip olmanıza bir adım kaldı demektir.

Bundan sonraki işlem Jailbreak olmayan telefonunuzda uygulamayı açıp Store bölümünden uygulama içi satın alımları geri yükle butonuna basmaktır. 1 dakika kadar bekledikten sonra işlem başarılı kutucuğu karşınıza çıkacaktır. TEBRİKLER!! Programa hiçbir ücret ödemeden tüm özelliklerine bundan sonra tüm telefonlarınız jailbreak yapmadan kullanabileceğiniz bir şekilde ayarlamış oldunuz. Apple Kimliğiniz ile istediğiniz telefona ve tablete Amplitube indirerek ücretsiz bir şekilde kullanıp dilediğinizce güncelleyerek kullanabilirsiniz.

Amplitube kullanımı için UK Multimedia isimli üretici firmanın yapmış olduğu portatif ses kartlarından birine sahip olmanız gerekmektedir. İRig , İRig 2, İRig HD gibi ses kartlarından herhangi birisine MyDukkan üzerinden sahip olabilirsiniz. Keyifli kullanımlar dilerim.
    1
    Yazıyı faydalı buldum
    100,00%
    1
    Yazıyı faydalı bulmadım
    0%
    0
    Bende İphone yok
    0%
    0

Unconfigured Ad Widget

Collapse