Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Elektro gitar sorunu

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Elektro gitar sorunu

Merhaba arkadaşlar ben klasik gitarda temelleri öğrendikten sonra elektro gitara geçmek istedim , hemen ardından cort x2 wsbk gitar hediye geldi. Ben de bir heyecanla gitarı amfiye bağladım ve Mi ve La tellerinden gelen sesler aşırı baskın her ne ettiysem temiz tonunda bass sesleri çok baskın. Dolayısıyla gitardan birden soğudum acaba bunun bir çözümü var mı , yeni başladığımdan burada deneyimli arkadaşlardan yardım almak istedim. ​Çevremden gelen önerileri de söyleyeyim.
    -ses kartı al program indir bilgisayarından ayarları yapınca istediğim sesi alabilir mişim
    -prosesör al amfi ile arasına bağlantı yap daha düzgün sesler alırsın dediler.

Benim ise biraz araştırmamla bu problemin manyetiklerden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz. Gereksiz harcama yapmak istemiyorum.

Bi gitar ustasına götür derim dostum.

Yorum

Clean ton için squier bullet stratocaster veya cort G200 tavsiye ederim. Sendeki gitarda temiz ses manyetiği olmadığı için clean ton alamıyorsun. Ayrıca bilgisayara ses kartı alıp bilgisayarı kullanma işini pek bilmiyorum ama boşuna prosessörle uğraşma derim. Eğer kararlıysan kendi gitarını satıp dediğim gitarlara göz atabilirsin.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
      Initializing Tabs & loading Content...
      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
      X