Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bare basarken yaşanan sorunlar ve nelere dikkat edilmeli?

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• bilgiler çok işe yarıyor ya.

Yorum

• Herkese iyi günler yaklasik 3 yildir elime gitar almiyorum ve gecenlerde 2.el lag t66dce model elektro akustik gitar aldim fakat gitari elime alip çalmaya calistigimda bir hayli zorlandim ozellikle bare basmak 4.-5. Perdeden sonra imkansiz bir hal aliyor saglikli bir ses almak neredeyse imkansiz parmaklarda ki acida cabasi.elektro akustik gitarlarda bu durum normalmi(bareden kolay kolay saglikli ses alamamak) yoksa benim gitarin sap ve eşik ayarlarinda bir sıkıntı mi var ben işin içinden cikamadim bana yardimci olun lutfen.birde sey daha onceki klasik ve elektro gitarlarimda barede bir sıkıntım olmamıştı bugüne kadar.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
      Initializing Tabs & loading Content...
      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

• Pemo02
        Elektro gitar hakkında bilgi lazım
        yazan Pemo02
        Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler.
        Elektro gitara başlama kararı aldım H-S-S manyetikli gitarlara bakıyorum ıbanez GSA60 BKN GIO SA modelini beğendim yeni başlayanlar için uygun mudur bu gitarı kullananlar varsa tonları...
        Dün, 19:54
      • westside
        Akort Yaparken Ses Gelmesi
        yazan westside
        Gitarı mobil uygulama üzerinden akort yapıyorum ama burguyu(kulağı) çevirdiğim zaman 'tak' diye bir ses çıkıyor. Sanki bir şey yerine oturuyormuş gibi 1 haftadır bu sorun yüzünden akortsuz çalıyorum. Bu normal bir şey mi yoksa gitar...
        25-03-2020, 14:06
      • oguz4517
        Telin çelik perde kısmında incelmesi
        yazan oguz4517
        Merhaba arkadaşlar. Ibanez aeg-8e elektro akustik gitarıma daddario 10-47 tel taktım. Bugün farkettim ki sol telinin 4-5. Çelik perdeline denk gelen kısmında kertikler mevcut. Perdelerde herhangi bir pürüz vs farkedemedim. Sizce problem ne olabilir?...
        25-03-2020, 19:33

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
      X