Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Elektro Gitari Kursa Gitmeden Ogrenebilir miyim ?

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Elektro Gitari Kursa Gitmeden Ogrenebilir miyim ?

ben şimdiye kadar hiç gitar çalmadım. ve şimdi elektrogitar çalmak istiyorum. hemen elektro gitara başlasammı? yoksa ilk önce klasik gitarla mı başlasam? klasik gitarı öğrenmezsem ileride ne gibi sorunlar çıkabilir.

valla ben en basta 3-4 ay klasik caldım sonra elktroya gectim ama klsigide elktro geccegim icin penayala calmıstım ve su anda pena vurusları acısından yararı var klasigin & eger direk elktroyla baslarsan ilerde konser olyları fln cıktıgı zmn cok zorlanırsın klasik akustik fln calabilirsin konserde alısmadıgın bi gitar kasası daha buyuk bi kasa yani bana kalırsa 3-4 ay klasik cal sonra elktro ya geec bu sure illede 3-4 ay olacak degil ne zmn kendine pena vuruslrında ve sololarda guvenirsen o zmn gec yinede sen bilirsin

Yorum

direk elektro gitarla başlayabilirsin ama klasik gitarla en az temelini öğrenmen bile çok işine yarayabilir. mesela ben direk elektrodan başladım ama klasik gitarda zorlanmalarım oluyor hem tr_nirvana nın dediği gibi klasikten sonra elektroya geçersen sana çok rahat gelir klavyesinin inceliğinden dolayı ama elektrodan klasiğe geçmek istersen bu olayın tam tersi söz konusu da olabilir

Yorum

yani bu konu tamamen senin seçimine bağlı tabiiki klasik gitar ile başlamak önerilir ama insan istediği ve çalmaktan zevk alacağı şeyle başlarsa belki daha iyi gelişebilir...

Yorum

ben birkaç ay klasik le başlamaya karar verdim. nasıl bir gitar almalıyım? nekadar civarında olabilir?

Yorum

ben 1 senedn beri klasik gitar çalıyorum şimdi elektro gitara geçtim bence sen gitar alırsan 150 milyon sınırını geçme

Yorum

valla ben kendi kalsigimi 90 milyona almıstım kadıkoy carsısı stage den elektro yuda ordan aldım stagg die bi marka var kendileri getiriyo belcikadan guzel gitarlar elktrosu pek ii olmasa bile klsigi guzel di tavsiye ederim

Yorum

elektro al klasik ten zevk almıcak sın ..hic bise farketmicek senın için klasik alcak sın daha sonra elektro almaya paran varmı?
                elektroda 2 saat yerine uc saat calsırsın arayı kapatırsın klasik muzik calmak ıstemiosan elektro al ve bir kursa basla
                zati parmakların elektroda da guclenecektir...

Yorum

peki. elektronik gitarların fiyatları ne kadardan başlıyor?

Yorum

kalitesine göre değişir elektro gitar fiyatları en ucuzunu 100 150 $ arasında bulabilirsin...

Yorum

valla ben başlangıç olarak campbell 125 dolara görmüştüm işte cort vardı x-2 miydi neydi 160 dolar bunlar taksim fiyatları

Yorum

Aria'lar var bi kutu içinde her şeyiyle birlikte [10 watt anfi dahil (distortionlu)] 200$ dı.Yine Taksim civarı piyasada.Başlangıç için tercih edilebilir.

Yorum

walla 80 100 arasy bysey alabylyrsyn baslangyc ycyn.ama cooooook calys
                          karsyllygyny alyrsyn.byeeeeeee yukardaky arkadaslaryma slm

Yorum

kurs hocani ayarla direk elektroya basla derim..

Yorum

Bencede direk elektrodan ba?la.Ben elektrodan ba?ladym hiç pi?man de?ilim.Yyi bi hoca ayarladyktan sonra sorun kalmaz zaten

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X