Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Valencia CG190 almak İstiyorum

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Valencia CG190 almak İstiyorum

Arkadaşlar mydukkan.com dan çok sevdiğim bir arkadaşıma gitar aldım Valencia CG190 eline ilk kez gitar aldı bende alırken tavsiyelere baktım öneren çok olunca aldım kendiside çok beyendi zaten mydukkan ı da övmüşlerdi her ikiside iyi geldi bende şu an bir tane daha almak istiyorum ama malesef yok mydukkan dışında bir yer tercih etmek istemiyorum onun için bunun dışında ne gibi bir klasik gitar alabilirim mesela

Fender ESC105 Educational Series bunuda beyenenler çok 230 gibi bir bütçem var sizce Valencia CG190 dan sonra ikinci gitar nasıl almalıyım bana uygun tavsiyelerde buluna bilirmisiniz

veya Stagg C547-N var kafa allak bullak oldu
    Son güncelleyen sevdimsadece; 20-03-2011, 10:04.

bende valencia ile fender arasında kaldım

Yorum

walla hocam bende vlaencia ıle arada kaldım buyuk bı ıhtımal bu gıtarı alıcam cunku cg180 alıcaktım arada cızırtı yapıyor dedıler bunda karar verdım umarım dogru karar vermısımdır

Yorum

bydamned isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        walla hocam bende vlaencia ıle arada kaldım buyuk bı ıhtımal bu gıtarı alıcam cunku cg180 alıcaktım arada cızırtı yapıyor dedıler bunda karar verdım umarım dogru karar vermısımdır
        benim gitarım da cg180 yeni başladığım sıralar bi' eksiğini hissetmiyordum ama biraz ilerleyince bende de cızırtı yapmaya başladı.

Yorum

cg190ce de tavsiye edebilirim.Ben 3 senedir kullanıyorum, Cok memnunum

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          Initializing Tabs & loading Content...
          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
          X