Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Manyetik seçimi için yardım

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Manyetik seçimi için yardım

Merhabalar elimde G&M marka 3 single manyetiğe sahip ağaç kombinasyonun fena olmadığını düşündüğüm Strat gitar var, ağaç kombinasyonunu ekteki resime ekledim. Sabit olarak dahil olduğu, hali hazırda sahnelerinde eşlik ettiğim ve gitar solosu olan şarkılarda solo çaldığım bir pop/ alternatif grubu ve bunun dışında tamamen eşlik çaldığım bir halk müziği grubu var. Boss Me-70 processor kullanıyorum. Gitarımından aldığım clean tonlar idare etse de Distortion tonu alamıyorum. Yurt dışından yakın tarihte gelecek arkadaşım Boss Gt100 getirecek. Başta Single şeklinde Humbucker bir manyetik almayı düşündüm sonra da değişmişken de hepsini değişme kararı aldım. Alabileceğim single şeklinde bir humbucker neck ve single single şeklinde middle ve neck manyetik önerisi ya da bahsettiğim soundlara yatkın ton yelpazesi geniş bir Pickup set önerisi istiyorum. Baktığım setler; Fender Noiseless Gen 4 ve Seymour Duncan Dave Murray loaded Set.Konuya hakim arkadaşlar fikirlerini ve bu şeyler hakkında fikirlerini bildirirlerse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X