Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Üç gitar arasında kaldım acil önerilerinizi bekliyorum.

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Üç gitar arasında kaldım acil önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle tarzım Death ve doom. Schecter omen6,ibanez grgr121ex ve rgr321ex arasında kaldım.
    Sizce hangisiniz almalıyım. Başka tavsiyeleriniz nelerdir. Bütçem 800 e kadar.
    rgr321ex aralarında biraz pahalıdır fakat parasını hakediyormu? Floydrose sevmem sabit köprü tercihimdir. O yuzden bana floydlu bir gitar önermeyin. Birde çift humbacker olsun istiyorum iki humbacker bi single gibi gitarları sevmem. Görüşlerinizi bekliyorum.

Schecter Omen 6 :http://www.mydukkan.com/urunler_deta...=5975&gid=1511
    İbanez grgr121ex : http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=7417&gid=110
    İbanez rgr321ex :http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=5043&gid=110

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

schecter'ın daha kaliteli bir marka olduğunu göz önünde bulundurmak gerekir ama sap profilini bilemem denemek en makulü ağaç olarak ibanez grgr121ex en kötüsü olacaktır emin ol

Yorum

Manyetiklerin farklı olması dışında Schecter'de Tune-o-matic köprü var. Diğerleri sabit köprü sanırım. Schecter daha mantıklı geliyor.

Yorum

aslında grgr121ex benimde pek aklıma yatmadı. İşte rgr321ex ile omen6 arasında kaldım. clean tonlarda onemli benim için doom yaptığımızdan dolayı parçalarda clean yerlerede önem veriyoruz.

Yorum

Çok özel ve çok pahalı ve çok içerik farkı olmayan gitarlar... beğendiğini alman en iyisi, önce seveceksin gitarı, çalmak dert değil.

Yorum

evet doğru söylüyorsun ama işte kulananlar bilir bir kusuru hataları varmı bu gitarların. Ben aldmmı bi 5 6 yıl idare etmesini istiyorum

Yorum

Ibanez pek sevmesemde ibanez al bence.

Yorum

Keşke iki gitardan birine sahip olan birileri yazsa ne kadar güzel olur

Yorum

Ben ikisine de sahip değilim ancak Omen 6 hakkında çok olumlu şeyler duydum.. Hatta bütçe elverse de extreme modeli alınabilse derim. Ancak ben yaz başında Omen 6 alacağım.

Yorum

schecter kesinlikle

Yorum

schecter ı al derim, her türlü ibanezden daha iyidir, yalnız sapı daha kalın schecterların ona da dikkat etmelisin

Yorum

Hızlı sololarla (ecnebicesi speed, shred vb olan) veya genel olarak çalımla pek ilgilenilmeyecekse ve gitarist olarak da yolun başında değilse (belli bir seviyeyi geçmişse) ibanez vb gitarların saplarından bir nebze kalın olması kötü bir şey kesinlikle değildir. Tam tersi tona ve sustain'e katkısı vardır. Tabi ki kişisel tercih. Örneğin ben Gibson Les Paul R7'nin "baseball bat" klavyesine hastayım. =)

Arkadaşın tarzı da doom ve türevleriyse bir sorun çıkarmayacaktır biraz daha kalın sap. Tam tersi daha iyi şahsen.

Yorum

schecter in videolari izliyorumda tonlar gerçekten sağlam

Yorum

Bence ibanezlerden birini seçmelisin gerçi schecter ile ilgili pek bilgim yok.

Yorum

Schecter

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse