Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kramer Striker Custom FR-424CM

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Kramer Striker Custom FR-424CM

Merhaba arkadaşlar.Thrashlik yeni birşeyler bakıyorum ama bütçem kısıtlı. Aradım taradım bunu buldum netten ama Ankara'da yok. Panmüziğe gittim, adam bana ''Bi ara getirdim kalitesinden memnun kalmadım artık satmıyorum dedi'' Bir de sizin görüşlerinizi alayım dedim.

Kramer Striker Custom FR-424CM
    http://www.mydukkan.com/urunler_deta...=7399&gid=2058
    # Gövde: Masif Kızılağaç
    # Sap: Masif Akçaağaç
    # Klavye: Akçaağaç
    # Köprü: Kramer Licensed Floyd Rose
    # Köprü Manyetiği: Quad Rail
    # Orta Manyetik: Dual Rail
    # Sap Manyetiği: Quad Rail
    Birkaç videosu anca var nette onlarda da tonlar fena değil.Floyd da öyle.
    Ama tabi akor kaçırmayan, kaliteli floyda sahip, bu fiyata yakın gitar önerilerinizi de esirgemeyin dostlar :rock: :gitar:

Bu gitarı acayip araştırmıştım bir-iki ay boyunca. İzlediğim videolardan ve yabancı forumlarda yazanlardan anladığım kadarıyla, epey güzel bir gitar ama thrash kadar sert rifflerde o güçlü, basslı sesleri verir mi bilemem. Van Halen gibi tonları seviyorsan, tam o tarzın gitarı diyebilirim. Tiz manyetikleri var, cleanleri güzel, rahat bir sapı olduğunu söylüyorlardı ve kasa da hafifmiş. Manyetik modifiyesi ile iki katı fiyatındaki gitarlara kafa tutar diye düşünüyorum ama gitarı çalmadım, yani bu mantıksal bir düşünce. Ki istediğin verimi gitardan çok, ellerinden beklemelisin. Sen nasıl çalıyorsan gitar ona göre şekillenir.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
    Initializing Tabs & loading Content...
    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
    X