Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Orjinal Floyd Rose Köprülü Gitarlar

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Orjinal Floyd Rose Köprülü Gitarlar

Meraba arkadaşlar. Yeni bir gitar almak için para biriktiriyorum ama aklımda bi marka,model yok.Ama orjinal floyd köprü istiyorum. Licenced ya da special istemiyorum. Orjinal floyd köprülü gitarların liste,katalog gibi bi arada bulup,görüp aralarından seçebileceğimiz bir site vs. var mıdır?

Ve tabi bilgi paylaşımı yoluyla, herkes bildiği OFRlu gitarları söylerse kendimiz de böyle bir liste oluşturabiliriz.

ltd mh-1000 lere bak zaten 2 model var

Yorum

ofr'li bulabileceğin en ucuz gitar b.c. rich warlock dark arts'tır, bu da aşağı yukarı 900-1000tl civarındadır. bir süre kullanmıştım, çok çok ağır bir gitar sahneye çıkacaksan pek tavsiye etmem, ondan sonra schecter'ın hellraiser c-1 fr gitarına bakabilirsin, ki bunun üzerinde de emg manyetikler vardır ve 1350-1400 tl civarındadır. kahler tremololara da yönelebilirsin, akord konusunda hiç mi hiç problemleri yoktur. kerry king'in ve jeff hanneman'ın tremolo kolunu ne kadar kullandığını biliyorsan akord konusunda şüphen olmasın. hem amerikan üretim'dir kahlerlar. umarım yardımcı olmuşumdur. -saygılar

Yorum

Selam dostum b.c.rich darkarts hakkındaki bilgilerini benimle paylaşırmısın bende almayı düşünüyorum tonal bakımdan falan işte .

Yorum

Ben yeni çıkan PRS'nin Torero modelini tavsiye ederim. Çok şık bir gitar. OFR, EMG 81-85, sap Thru Body, Abanoz klavye, Maun gövde. Fiyatı ise bu özelliklere göre çok uygun. DORE Müzikte yanılmıyorsam 1500 TL idi.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          Initializing Tabs & loading Content...
          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
          X