Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1000 - 2000 TL + Bütçe Aralığı İçin Gitar Önerileri

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş 1000 - 2000 TL + Bütçe Aralığı İçin Gitar Önerileri

Arkadaşlar deneme turu mahiyetinde böyle bir konu açıyorum, başlığa uygun şekilde sorularınızı sorun, cevapları alın.

Konunun performansına göre kalacak veya kapatılacaktır. Lütfen özenli davranalım, sabırla cevap bekleyelim.
    Son güncelleyen yutup123458; 17-08-2011, 07:47.

Ben ibanez rg1570 ten bahsetmek istiyorum. Bu fiyat aralığında kendi türünde alınabilecek en iyi gitar bence. Hatta bu limiti köklersek manyetik takviyesi de yapılınca kendisinden çok daha üst düzey gitarlarla kapışabilecek bir düzeye geliyor. Edge pro tremolo sistemi ise bir harika. Ayrıca çok çeşitli bir ton yelpazesi var. Kesinlikle bu aralıkta bütçesi olan arkadaşların listeye eklemesi gereken bir gitar. Şiddetle öneriyorum

Yorum

arkadaşlar bu gitarları denemedim ama sağlam gözüküyorlar. isteyen gibson'ın resmi sitesinden bakabilir.
      Epiphone G-400
      Epiphone Prophecy SG Custom GX ve EX

Yorum

Beyler benim konum kilitlendi konuma cevap vermeye burdan devam edebilirsiniz bu mesajdan alıntı yaparak.
        konum: http://www.mygitar.com/forum/showthread.php?p=295070

monencoaster isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Beyler benim konum kilitlendi konuma cevap vermeye burdan devam edebilirsiniz bu mesajdan alıntı yaparak.
        konum: http://www.mygitar.com/forum/showthread.php?p=295070
        Neden silindi anlamadım mesajlarım ya kötü birşey yazmadım ki ?
        Son güncelleyen canKUTTT; 30-10-2009, 20:06.

Yorum

Arka arkaya mesaj yazmak eğer doğru biliyorsam yasak. Lütfen "Düzenle" seçeneğini kullanın.

Yorum

monencoaster isimli üyeden alıntı
            Neden silindi anlamadım mesajlarım ya kötü birşey yazmadım ki ?
            Kötü birşey yazdığınızı söyleyen olmadı zaten ama bu forumu düzenli tutmak inanın hiç kolay değil. Bunun için uğraşıyoruz ve birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Herkes sizin gibi ayrı başlık açarsa bizim bu sabit konuları açmamızın ne anlamı kalıyor?

Lütfen forum içi düzeni bozmamak adına biraz özen gösterelim.

Teşekkür ederim.

Yorum

shnicx isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Kötü birşey yazdığınızı söyleyen olmadı zaten ama bu forumu düzenli tutmak inanın hiç kolay değil. Bunun için uğraşıyoruz ve birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Herkes sizin gibi ayrı başlık açarsa bizim bu sabit konuları açmamızın ne anlamı kalıyor?

Lütfen forum içi düzeni bozmamak adına biraz özen gösterelim.

Teşekkür ederim.
              peki teşekkürler. .
              Ayrıca gitar hakkında önerilerinizide bekliyorum

Yorum

Death çalıyorum kendi kendime(malum grupla çalmak için uzaylı bi davulcuya ihtiyaç var ). Grupla thrash metal çalıyorum. Bir akıl verin kafayı yemek üzereyim. Aslında ikisini de istiyorum fakat birinde karar kılmam gerekiyor malesef . Ne diyorsunuz?

http://www.bcrich.com/chuckstealth/

http://www.jacksonguitars.com/produc...uct=2913024858

(rr24 alırsam beyaz alacağım )

Yorum

Arkadaşım, ben sana Jackson RR24'ü öneriyorum. Daha kaliteli ton alabileceğini düşünüyorum.
                  Umarım yardımcı olabilmişimdir.
                  Teşekkürler.

Yorum

Bu fiyat aralığında alabileceğiniz en iyi ve en versatil gitar, hiç şüphesi Ibanez RG1570 olacaktır. Kalitesi Amerikan Standart Stratocaster'larla eşdeğer olup çalımı çok daha rahattır. Yanında kalıplı hardcase geliyor, bu gitarınıza yapabileceğiniz en iyi koruma (flight case hariç..).

Sakın ola, RG1570 dururken RG2570Z almayın, aldırtmayın. Edge Zero köprü sistemi, Çin'de üretilmektedir. Kullanılar maddeler daha ucuzdur. Kıyasladığım köprü, hiç şüphesiz Edge Pro köprüsü. Edge Pro, Gotoh Japon üretimi bir köprüdür. Kesinlikle daha sağlamdır. Bilginize...

Ayrıca manyetik takviyesi yaptığınız taktirde her yöne "eh işte" diye giden manyetiklerini istediğiniz yönlere çekebilirsiniz. DiMarzio'nun ürünlerini tavsiye ederim.

Ama tabi almayın, bende var çünkü Herkese aldıra aldıra kimseden farkımız kalmadı
                    Son güncelleyen ynx; 01-11-2009, 22:15. Sebep: Sana ne :D

Yorum

Son cümlede alındım biraz. Neyse ben de bir kaç şey söyleyeyim. Rg1570 sanki joker gitarı gibidir. Sap ile orta arası sanki fender telecaster sapı gibi. Sap ile köprü arası ise sanki telenin köprü manyetiği tonuna benzer bir ton. Biraz pedalınız varsa ton konusunda pek fazla sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum.

Yorum

dönem sonu eğer şu dersleri geçersem direk rg2550z alacağım bende fiyatı civarında en iyilerden tarzıda her yere çekilebileceğini umuyorum.

Yorum

ynx isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                          Bu fiyat aralığında alabileceğiniz en iyi ve en versatil gitar, hiç şüphesi Ibanez RG1570 olacaktır. Kalitesi Amerikan Standart Stratocaster'larla eşdeğer olup çalımı çok daha rahattır. Yanında kalıplı hardcase geliyor, bu gitarınıza yapabileceğiniz en iyi koruma (flight case hariç..).

Sakın ola, RG1570 dururken RG2570Z almayın, aldırtmayın. Edge Zero köprü sistemi, Çin'de üretilmektedir. Kullanılar maddeler daha ucuzdur. Kıyasladığım köprü, hiç şüphesiz Edge Pro köprüsü. Edge Pro, Gotoh Japon üretimi bir köprüdür. Kesinlikle daha sağlamdır. Bilginize...

Ayrıca manyetik takviyesi yaptığınız taktirde her yöne "eh işte" diye giden manyetiklerini istediğiniz yönlere çekebilirsiniz. DiMarzio'nun ürünlerini tavsiye ederim.

Ama tabi almayın, bende var çünkü Herkese aldıra aldıra kimseden farkımız kalmadı
                          Modifiyesiz haliyle metal,gothic metal,rock tarzlarına gidermi acaba ?

Yorum

Gider ama tatmin eder mi bilemem Prestige serisi gitarların amacı çok yönlülüktür. 2550 ile death metal rahatlıkla çalabiliyordum manyetik modifiyesiz. Ancak çok aşırı bir tatmin alamazsın manyetik modifiyesiz.

Yorum

Amfi ve pedalın yeterliyse niye olmasın. Drive manyetikten çıkmıyor ya...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X