Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sustaini uzun ve floyd rose u sağlam gitarlar:)

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Sustaini uzun ve floyd rose u sağlam gitarlar:)

selam arkadaşlar.gitar alacağım şuana kadar ibanez grg 170 ,epiphone special ve JD nin bi gitarını kullandım hiçbiri tatmin etmiyor epiphone la calıyorum sadece digerleri kotu durumda.bana sustaini uzuuun ve floyd rose unu keyifle kullanabileceğim paso akort kaçırmicak,enstrümantel gitar parçalarını çalabileceğim(joe satrianinin,steve vainin parçaları gibi,for love of god çalarken tele 5 6 kez aralıklı vurmaktan bıktım ) bir gitar istiyorum.ve ibanez seviyorum **** jackson olmasını istiyorum.rg370 denedim hic hosuma gitmedi .s470 denedim onunda sustaini hic hosuma gitmedi tonu guzeldi.duyduklarım kadarıyla rg1570 i beğeniyorlar iyiymiş ama trabzondayım deneme şansım yok ve manyetik modifiye etmek istemiyorum fiyat olarak sıfırı 1500 tl ye kadar çıkabilir görüşlerinizi bekliyorum

Ben de seninle aynı durumdayım gitar seçimi konusunda. Hala kararımı verebilmiş değilim ama rg 1570 e alternatif bir de jackson dk2m e de bak derim.

Ayrıca daha tecrübeli arkadaşlar da tavsiye yazarsa sevinirim.

Yorum

ikinci ek bir rg2550 bakmanı tavsiye ederim ya da bulursan eski rg550 lerden, 2550 edge pro köprülu rg550 edge ve ya lo pro köprülü ***** genelde, zaten duymussundur edge'ler genel olarak çok guzel köprüler. 1570 yerine 2550 demem manyetik modifiyesi istememenden üzerinde ibz/dimarzio manyetikler var, daha sonralarda tremsetter takarakta floydun daha stabil hale gelmesinide sağlayabilirsin...ama ben imkanın olursa dene derim.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
      Initializing Tabs & loading Content...
      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
      X