Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1500 tl gitar önerisi

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş 1500 tl gitar önerisi

Arkadaşlar bu yaz gitarımı yenilemeyi düşünüyorum. Sabit köprülü ve 24 perdeli bir gitar arıyorum. Tarz olarak alternatif rock/metal çalıyorum. Bütçem de ortalama 1500 tl ama biraz daha zorlayabilirim. Beni bu kadar para verdikten sonra uzun süre götürebilecek bir gitar arıyorum. Ayrıca 2. el almayı da düşünmüyorum.
    Önerileriniz için şimdiden çok teşekkürler.

rubiker isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu yaz gitarımı yenilemeyi düşünüyorum. Sabit köprülü ve 24 perdeli bir gitar arıyorum. Tarz olarak alternatif rock/metal çalıyorum. Bütçem de ortalama 1500 tl ama biraz daha zorlayabilirim. Beni bu kadar para verdikten sonra uzun süre götürebilecek bir gitar arıyorum. Ayrıca 2. el almayı da düşünmüyorum.
    Önerileriniz için şimdiden çok teşekkürler.
    http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=3698&gid=646

Biraz daha para bulma ihtimalin veya nakit alırsan LTD EC-400 ,EC-500 modellerini daha çok beğeniyorum. Bende ilerde alırsam düşündüğüm gitarlar arasında yani

Yorum

RG model ibanez'ler işini görür sanırım

Yorum

Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar fakat sabit köprü ve 24 perdeli bir gitar istiyorum. Söylediğim gibi metal tonlarına da yumuşak tonlara da gidebilecek bir gitar arıyorum.

Yorum

ıbanez s470 ı alabılırsın gzl gitar

epıphone gold top blues tonlarını yakalarsın her ture gıtmez

ıbanze s470 tam ıstedıın gıbı gıtar
          Son güncelleyen direc_t06; 24-06-2009, 11:44.

Yorum

Vallahi ben de uzun süredir belirttiğin özelliklerde gitarlara bakıyorum beni tamamen tatmin edecek bir tane bulamadım ama ibanez rgt6exfx e bak derim. biraz daha pahalı ama schecter hellraiser veya ltd mh 400 nt tarzı birşey de bakabilirsin.

Yorum

http://www.mydukkan.com/urunler_deta...=5979&gid=1511
              http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=6291&gid=110
              http://www.mydukkan.com/urunler_deta...=3607&gid=1131
              gibi...

Yorum

blind.quardian isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                Vallahi ben de uzun süredir belirttiğin özelliklerde gitarlara bakıyorum beni tamamen tatmin edecek bir tane bulamadım ama ibanez rgt6exfx e bak derim. biraz daha pahalı ama schecter hellraiser veya ltd mh 400 nt tarzı birşey de bakabilirsin.
                ya hocam bende arıyorum konu açmıştım jackson ibanez diye ama şu köprü olayı batırdı işi ya benim aklım ibanez'de japondu çün ki şimdi sabit köprülü japon nasıl bulucam

Yorum

direc_t06 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  ıbanez s470 ı alabılırsın gzl gitar

epıphone gold top blues tonlarını yakalarsın her ture gıtmez

ıbanze s470 tam ıstedıın gıbı gıtar
                  sabit köprü diyor adam

Yorum

blind.quardian isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    Ben de araştırıyorum uzun zamandır. Ama rgt6exfx gözümden kaçmış. Bu gitarın clean tonları falan nasıldır aceba? Bir bilgisi olan var mı?

Yorum

24 perdeli olması haricinde Epiphone Les Paul Standard veya Epiphone Les Paul Ultra Faded işini çok iyi görür. Bildiğim kadarıyla hem sabit köprülü olup hem de 24 perdeli olan bir gitar yok ancak LTD ve ESP'nin Eclipse ya da Viper serilerinde olabilir fakat bunların fiyatı oldukça tuzlu! Sana tavsiyem tarzına da uyması bakımından Epiphone Les Paul Standard ya da Ultra Faded'dır.

Yorum

rubiker isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        Ben de araştırıyorum uzun zamandır. Ama rgt6exfx gözümden kaçmış. Bu gitarın clean tonları falan nasıldır aceba? Bir bilgisi olan var mı?
                        vallahi dostum üstünde emg aktif manyetikler var ve genelde cleanleri meşhur olmasa da ben denediğimde emg cleani kötü değildi bana göre ama tabi ekipmana göre de değişiklik gösterebilir. vallahi schecter hellraiser, ltd h-500 ve jackson dkmgt yi denedim ve en kötüsü bana göre jacksondı sonra schecter görüntü olarak daha iyi gibiydi ama ltd daha rahat geldi ama biraz boş geldi schecterın üstünde kaplamadan falan daha hoştu ama klavye kalınlığı değil de fretboard un hissiyatını sevmedim onda da. durum böyle yani ibanezi daha deniyemedim ama wizard II saplar gayet güzel ayrıca neck thru güzel bir ibanez gibi yurtdışı fiyatı zaten 900 dolar bunun fiyatı da uygun.

Yorum

RGT6EXFX çok iyi bir gitar ton konusunda ibanez kendini aşmış

Yorum

Arkadaşım Cort NZS-1 modeline bi bak derim bence fiyatındaki gitarlara göre daha iyi bence.Bu gitarı yabana atma bi bak dene.Sana tavsiyem göz ardı etme bu gitarı.
                            Link= http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=975

Yorum

Adamım bende RGT6EXFX var.Yeni aldım ve çok memnunum.Çok kaliteli bir gitar .Clean tonlari idare eder.Eger clean çalacaksan Fender al derim.Ama clean değil diyorsan kesinlikle bu gitarı al.Canavar gibi ötüyor.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X