Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1000 TL ve Daha Az Bütçe Aralığı İçin Gitar+Amfi Önerileri

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Görerek almak iyi olabilir ancak bunun için gitardan gerçekten anlıyor olmak gerekiyor. Dolayısıya mağazadan veya internetten satın alman çok fark yaratmayacaktır. Bu başlığı okuyarak karar verebilirsin.

Yorum

• Onur Akceylan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Görerek almak iyi olabilir ancak bunun için gitardan gerçekten anlıyor olmak gerekiyor. Dolayısıya mağazadan veya internetten satın alman çok fark yaratmayacaktır. Bu başlığı okuyarak karar verebilirsin.

Cevabınız için teşekkür ederim. Açıkçası karar verebilmiş değilim çünkü alacağım gitarlar yeni başlayanlar için uygun mudur bilmiyorum. Siz ne dersiniz ?

Yorum

• Dinlediğin ve çalmak istediğin müzik tarzı ile alakalı bir durum. Bu konuda bilgi verirsen yine yönlendirme yapayım.

Yorum

Dinlediğin ve çalmak istediğin müzik tarzı ile alakalı bir durum. Bu konuda bilgi verirsen yine yönlendirme yapayım.
          Hard Rock ve Alternatif Rock dinliyorum ve çalmak istediğim şarkılarda bunlardan. Bazen metalde dinliyorum . Ama ağırlık Hard Rock diyebilirim.

Yorum

• Floyd rose köprüye sahip olmasından dolayı Cort biraz bezdirebilir. O sebeple yine humbacker manyetiklere sahip olmasından dolayı Special II daha iyi olacaktır. Yine Jackson JS11 gitarlar var. Bu gitarlar da tatmin edici tonlar veriyor. Dilersen bu gitarları da inceleyebilirsin.
            Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Online Müzik Aletleri Dükkanı

Yorum

Floyd rose köprüye sahip olmasından dolayı Cort biraz bezdirebilir. O sebeple yine humbacker manyetiklere sahip olmasından dolayı Special II daha iyi olacaktır. Yine Jackson JS11 gitarlar var. Bu gitarlar da tatmin edici tonlar veriyor. Dilersen bu gitarları da inceleyebilirsin.

Yardımınız için çok teşekkür ederim. Benim aklımda da Special II vardı . Fakat Jackson JS11 de güzel görünüyor. Sanırım ikisi arasından birini seçmem gerekecek . Amfi olarak ev için önerebileceğiniz uygun (100-150 TL) bir şey var mı ?
              Son güncelleyen SnowGhost; 03-06-2015, 16:07.

Yorum

• Belirttiğin fiyat aralığındaki amfiler yaklaşık olarak aynı olacağı için model/marka pek fark etmeyecektir.

Yorum

• Merhaba,

Ben elektrogitara yeni başlıyorum. Gitar olarak Schecter SGR C1 ve amfi olarak Blackstar ID Core 10 alacağım. Tarzım metal ( Iron Maiden, Metallica ). Gitar ve amfi birbirine uyuşur mu ? Nasıldır bunlar ?

Yorum

Belirttiğin fiyat aralığındaki amfiler yaklaşık olarak aynı olacağı için model/marka pek fark etmeyecektir.
                    Avanged Sevenfold,Halestorm,Trivium,Disturbed,Metallica,Am on Amarth,Lamb Of God tarzlarına gidecek bir gitar ve amfi önerisi alabilir miyim? 1500 civarına kadar olabilir.

Yorum

• Three Days Grace,Red Hot Chilli Peppers,Pink Floyd tarzı grupların şarkıları tarzında bir şeyler çalmak istiyorum. Squier Bullet Strat HSS ve amfi olarak Vox amPlug Lead almayı düşünüyorum. Tavsiyeleriniz ve düşünceleriniz neler?

Yorum

• Arkadaşlar, artık internette ve sitemizde çok fazla miktarda ürün videosu var. Videoları inceleyerek karar vermeniz daha kolay olacaktır.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                        Initializing Tabs & loading Content...
                        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                        X