Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Analog pedal footswitch görevi görür mü?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Analog pedal footswitch görevi görür mü?

Arkadaşlar Line 6 Spider IV 15 amfi kullanıyorum 3 sorum olacak.

1) Aslında amfimin distortion tonunu yükseltmek için pedal almak istiyorum ama bir yandanda footswitch e ihtiyacım var sorum şudur analog bir pedal footswitch in gördügü görevi görür mü yani cleandan distortiona direk kanal geçisi yapabilir miyim ?

2) 2. sorum ise kullandığım amfinin distortion tonunu daha keskin ve sert yapabilecek hangi pedalı önerirsiniz? (analog pedal için bütçe 120-160 tl arası)

3- 3.Sorum ise, iki istegimi birlikte görmek için prosesör mü almalıyım bilmiyorum ama gitara yeni baslamadım ve prosesörler hakkında da bilgim var. Prosesörün, analog pedal tonlarından çok kötü oldugunu bildigim icin analog pedal düsünmüyorum ama yinede siz ne önerirsiniz ?

Şimdiden cevaplayanlara teşekkürler.

1.) Kesinlikle yapamaz.

2.) Prosesörde daha keskin sesler elde edebilirsin.

3.) Her prosesör 200$'lık prosesörler gibi değildir. Bazı prosesörler zaman zaman analog pedallardan daha iyi tonlar çıkartabiliyor. Teknoloji geliştikçe analog-prosesör arası farklar azalıyor.

Yorum

Bu tip seyler biraz paraya bakiyor.Prosesor yapisi geregi kaliteli tonlar almak icin daha fazla para gomulmesi gereken bi alet.$300 dolara iyi bi analog pedal bulabilirsin ama saglam bi prosesoe yuksek fiyatlara satiliyor.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
      Initializing Tabs & loading Content...
      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
      X