Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gitar ve amfi/prosesör önerisi

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Alışveriş Gitar ve amfi/prosesör önerisi

Yaklaşık 1000 tl civarı birikimim var. Belki biraz daha artırabilirim. Elektro gitar, yanına da amfi veya prosesör almak istiyorum. Squier standard hss strat yanına da pocket pod prosesör almayı düşünüyodum ama squierların yurtdışına göre çok pahalı satıldığını paramın boşa gideceğini duydum. Hem metal hem de blues tonlarını verebilecek bi gitar almak istiyorum, siz ne önerirsiniz?

Ibanez GRG170DX 529.34 TL gitar
    Line 6 Spider IV 15 367 TL amfi
    prosesör ise öneremiyeceğim

Yorum

Cliff_Burton_97 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Ibanez GRG170DX 529.34 TL gitar
      Line 6 Spider IV 15 367 TL amfi
      prosesör ise öneremiyeceğim
      Teşekkürler öneri için, ikinci el alma imkanım da var biraz daha fiyat yükselebilir yani, epiphone standard les paul nasıl olur bilemedim, blues ağırlıkta çalmayı planlıyorum, pek hoşuma gitmedi açıkçası bu ibanez, vallahi çok kararsız kaldım.

Yorum

Aslında herşeyden önce anfinin üst seviye olması lazım.en iyi pedallar bile olsa orta halli bi anfiden çok bir şey bekleme.arkadaş doğru demiş.prosesörü bi kenera at şuan.anfini mümkünse 50 watt bile olsa lambalı al.2.el de alabilirsin.sonuçta anfiler uzun süre gider.gitarda 2.ele yanaşma. ilk anfi,sonra gitar.benim görüşüm...

Yorum

gökhankaan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Aslında herşeyden önce anfinin üst seviye olması lazım.en iyi pedallar bile olsa orta halli bi anfiden çok bir şey bekleme.arkadaş doğru demiş.prosesörü bi kenera at şuan.anfini mümkünse 50 watt bile olsa lambalı al.2.el de alabilirsin.sonuçta anfiler uzun süre gider.gitarda 2.ele yanaşma. ilk anfi,sonra gitar.benim görüşüm...
          prosesörle amfiyi aynı anda almayacağım zaten şimdilik prosesörle idare etsem bi süre sonra düzgün bi amfi mi alsam diye düşünüyodum

Yorum

bencede ilk önce amfi al derım blues calacaksın benım önerım Fender Frontman 212R 100W amfıyı al kafan rahat olsun fiyatı 1000 tl zaten 2 kanalıda var ılerıde konserde vermeye basladınmı amfi sıkıntısı çok yasıyacaksın.

Yorum

hmangtay isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              bencede ilk önce amfi al derım blues calacaksın benım önerım Fender Frontman 212R 100W amfıyı al kafan rahat olsun fiyatı 1000 tl zaten 2 kanalıda var ılerıde konserde vermeye basladınmı amfi sıkıntısı çok yasıyacaksın.
              Adamın zaten 1000 tl si var Gitar olmadan amfi ne işe yarıyacak?

Yorum

hmangtay isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                İlk önce gitar alsa ?! Amfiyi alır almaz konserleremi çıkacak!

Yorum

jnsjns isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  squierların yurtdışına göre çok pahalı satıldığını paramın boşa gideceğini duydum.
                  Ben sqier affinity seti yurtdışından 200 euro ya almıştım
                  sqier affiitiy strat
                  fender frontman 15 g amfi
                  akort aleti, askı, kılıf, kulaklık, kablo, penna vs

Detailed Product Information on Squier Affinity Strat Special Set BK at www.thomann.de

Türkiyede şu an 940 tl olması lazım

Paranın boşa gitmesini istemiyorsan ibanezlere bak

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                  X