Duyuru

Collapse
No announcement yet.

edge III tremolo tamir

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş edge III tremolo tamir

Arkadaşlar bugün gitara yeni tel takıyordum(Ibanez RG-350-M).Aynı tel 2 defa tremolodan attı ben de bunu iyicene sıkayım dedim ancak tremolodaki teli sıkıştırmak için olan vidanın başı kırıldı devamı ise içinde kaldı, gitarı şu an çalabiliyorum ancak böyleyken tel değiştiremiyorum.Ne yapabilirim?Tüm tremoloyu mu değiştirmek gerekir yoksa yeni vida bulunur mu?tremolo edgeIII tremolo.

Bir de tamir için iyi bir yer biliyorsanız yerini söyleyebilir misiniz

Öncelikle nerde oturduğunu söylersen daha rahat yardımcı olablirim ama korkma tremoloyu komple değiştirmene gerek yok sadece gereken malzeme takılır Zuhal Müzik Ibanez Türkiye Distirbitörü oraya sorabilirsin İstanbul'da Beyoğlu'nda 2 dükkan var oralara danışırsan yardımcı olurlar firmadan orjinal parça gelir birde bence o gitarı bu haliyle çalma köprüye başka hasarda verebilirsin belli olmaz

Yorum

Çok teşekkürler zuhal müziği aradım yarın getirin dediler,çalmaya korktum zaten gitara el süremiyorum utançtan

Yorum

Rica ederim bende bütün ekipmanımı Zuhal Müzikten aldım gerçekten çok yardımcı oluyorlar.

Yorum

kanikow isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar bugün gitara yeni tel takıyordum(Ibanez RG-350-M).Aynı tel 2 defa tremolodan attı ben de bunu iyicene sıkayım dedim ancak tremolodaki teli sıkıştırmak için olan vidanın başı kırıldı devamı ise içinde kaldı, gitarı şu an çalabiliyorum ancak böyleyken tel değiştiremiyorum.Ne yapabilirim?Tüm tremoloyu mu değiştirmek gerekir yoksa yeni vida bulunur mu?tremolo edgeIII tremolo.

Bir de tamir için iyi bir yer biliyorsanız yerini söyleyebilir misiniz

Merhaba aynı gitara aynı şeyi bende yaptımNasıl çözdüler sizin sorunu ben sivasda yaşıyorum çünkü.

Yorum

İçinde kalan vida için şunu yapıyorlar. Vidanın(içerde kalan kısmın) üzerine yeni bir parça kaynaklayıp(ya da her ne ise) üstteki parçayla birlikte döndürerek normal bir şekilde çıkartıyorlar.

Yorum

kocaman_93 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              İçinde kalan vida için şunu yapıyorlar. Vidanın(içerde kalan kısmın) üzerine yeni bir parça kaynaklayıp(ya da her ne ise) üstteki parçayla birlikte döndürerek normal bir şekilde çıkartıyorlar.
              Peki bu 6 tane ileri geri hareket eden uzun vida yatakları tek tek sökülebiliyormu acaba?Sökük ufak matkap ucuyla içerde kalan kısmı cıkarmayı düşünüyorumda.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
              X