Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bulgaristandan Ekipman Alma

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Bulgaristandan Ekipman Alma

arkadaşlar bulgaristandan gitar ve amfi almayı dusunuyorum. arkadaşım iş icin gittğinde internetten şirketine sipariş edecek. bulgaristanda bu tarz şeyler ucuz mudur.

esp m-ii urban camo

1500$ civarı marshall amfi alıcam amfiye daha karar vermedim. bulgaristanla turkıye arasında fıyat farkı nasıldır bilgisi olan var mı ?

Lütfen mesajınızı düzenleyip bu uyarıyı silin.
    Son güncelleyen yutup123458; 05-08-2010, 10:32. Sebep: imla

nwobhm isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bulgaristandan gitar ve amfi almayı dusunuyorum. arkadaşım iş icin gittğinde internetten şirketine sipariş edecek. bulgaristanda bu tarz şeyler ucuz mudur.

esp m-ii urban camo

1500$ civarı marshall amfi alıcam amfiye daha karar vermedim. bulgaristanla turkıye arasında fıyat farkı nasıldır bilgisi olan var mı ?
    benim de bir arkadaş var orda bende istemiştim ekipman, bana pek fark varmış gibi gelmedi açıkcası arkadaş varna da. sofya da daha ucuzmuş dedi araştırmış biraz ama nedenini anlamış değilim.
    dediği buydu sofya da ki müzik mağazalarına bak derim.

Yorum

cegilmez isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      benim de bir arkadaş var orda bende istemiştim ekipman, bana pek fark varmış gibi gelmedi açıkcası arkadaş varna da. sofya da daha ucuzmuş dedi araştırmış biraz ama nedenini anlamış değilim.
      dediği buydu sofya da ki müzik mağazalarına bak derim.
      arkadaşım gıdınce ordaki bi dükkandan **** daha büyük uluslararası bir siteden sipariş vericek gidip almak gibi bi şansı olmıycak. ilgilendiğin için tesekkurler

iyi forumlar

Lütfen mesajınızı düzenleyip bu uyarıyı silin.
      Son güncelleyen yutup123458; 05-08-2010, 10:32.

Yorum

Kısmetse ben yakın bir tarihte bulgaristana gitcem. Ucuz bir yer bulursam söylerim

Yorum

Nemesea isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Kısmetse ben yakın bir tarihte bulgaristana gitcem. Ucuz bir yer bulursam söylerim
          teşekkürler ilgilendiğin için tıpkı bizim ülkemizdeki mydukkan, zuhal müzik gibi mağazası olan ve internetten satış yapan mağazalar bulabilirsen sevinirim tekrar teşekkürler.

Türkçeyi daha dikkatli kullanalım lütfen.

Yorum

gibson için arkadaşı aradım bugün. gitti mağazaya (varna da bu arada) toptan satış yapıyormuş en az 1 sene üyelik mi öyle bişeyler demiş **** bizim ki yarım yamalak burgarca ile öyle anlamış ama sonuç olarak varna dan gidip mağazadan alış yapılmıyormuş. daha önceden de sofya ya bak demiştim ama artık kesin sofya ya bak =)

Yorum

arkadaşı aradım bugün yine, kalktı gitti müzik mağazasına ve toptan satış yapıyorlarmış (varna da) En az bir senelik üyelik falan demiş adam **** bizim ki yarım yamalak bulgarca ile öyle anlamış. ama sonuç olarak varna da mağazaya girip alıp çıkamıyorsun. sofya ya kaldı işin.

Yorum

cegilmez isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                arkadaşı aradım bugün yine, kalktı gitti müzik mağazasına ve toptan satış yapıyorlarmış (varna da) En az bir senelik üyelik falan demiş adam **** bizim ki yarım yamalak bulgarca ile öyle anlamış. ama sonuç olarak varna da mağazaya girip alıp çıkamıyorsun. sofya ya kaldı işin.

hadi ya peki internet üzerinden satış yapan başka bi mağaza yokmu bulgaristanın herhangi biyerinde ilgilendiğin için teşekkürler bu arada:approve:

Yorum

nwobhm isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  hadi ya peki internet üzerinden satış yapan başka bi mağaza yokmu bulgaristanın herhangi biyerinde ilgilendiğin için teşekkürler bu arada:approve:
                  bende baktım o na ama bulamadım sofya dan varna ya kargo yaptırmak için arkadaşım bu hafta gelcek sınavlardan dolayı sofya ya gidemiyor arıyorum hala. ancak eğer istersen almanya dan buldum 2 tane orası da bayağı ucuz gibi. ekim de almanya dan başka bir arkadaş gelcek ben amfi getirtmeyi düşünüyorum eğer istediğin şey ufak birşey se onuda söyleyebilirim. gerçi daha konuşmadım kesin birşey yok araba ile gelirse çok rahatta kabin bile isticem ama uçakla gelirse çok ağır olamıyor biliyorsundur.

Yorum

hadi ya bulgaristan işi yattı gibi o zaman. ya benim ne zaman alacağım belli değil henüz teklifin için ve ilgilendiğin için teşekkürler

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    Initializing Tabs & loading Content...
                    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                    X