Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İki gitar arasında kaldım sormam gerekenler var

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İki gitar arasında kaldım sormam gerekenler var

Cort MR710F ile İbanez aeg10e arasında kaldım. Sahnede ve kayıtlarda aktif olarak kullanabileceğim bir gitar almam gerekiyor. Uzun bir süre epiphone dr100 kullandım ve elimi çok fazla yoruyordu. Yinede tonları çok iyiydi. O gitarı sattım ve araştırdığım kadarıyla bütçeme en uygun bu ikisini buldum. sizce artıları eksileri nelerdir? Hangisini alırsam daha çok işimi görür?

İbanezin AEG8 i denemiştim sanırım. Aynı bunun gibiydi. Çıplak sesde kesinlikle Cort alır. Cort'a **** baktım. İbanez varken Cort alınır mı diyenler çıkacaktır. Elektro Gitar için bu düşünce doğru fakat akustik gitarda İbanez'i beğenmiyorum. İbanezin sesi teneke gibi geliyo Belki ucuz modellerine bakabildiğimdendir. Cort'un üzerinde Fishman preamp var bu İbanez'e göre bir artı. Cort'u al bence. Bende Cort'un MR700DX modelini alacağım bu salı. Arasında ne fark var anlamış değilim. MR700'le aralarında pek bir ses farkı olacağını sanmıyorum. Bak istersen bi.

Yorum

Yamahanın apx serisine bakmanı öneririm.Güzel rahat bir kasa ve Çok rahat klavyeleri var Fiyat performans olarakta çok iyiler. Tabiki orta seriler.

Yorum

Çok özür dileyerek bu konuyu hortlatıyorum arkadaşlar. Lütfen sadece arkadaşın konu içeriğinde bahsetmiş olduğu bu iki gitarı ( cort mr710f ile Ibanez aeg10e ) kullanmış olanlar bu konuya yorum yapsınlar.
        İki gitarın da eşik altı manyetiği aynı model bu arada. Sap incelikleri de aynı. Ekolayzır kısmında bir ayrılık söz konusu cort fishman kullanıyor ve genel bir kitle ibanezdeki ekolayzırdan daha iyi olduğu kanısında.
        Benim tek merak ettiğimse tamamen bu iki gitar arasında klavye rahatlığı ve akorlar arası geçiş kolaylığı konusunda nasıl farklar var ve hangi gitar bu konuda daha başarılı ?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
        X