Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Fransız - Çin Üretimi LAG'ler Arasındaki Farklar?

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Fransız - Çin Üretimi LAG'ler Arasındaki Farklar?

İyi akşamlar.
    Kısa bir süre önce bir akustik gitar almaya karar verdim. Birkaç günlük bir araştırma beni lag marka gitarlara yönlendirdi. Modelleri içerisinde fiyat ve ton anlamında uygun bulduğum bir gitar seçtim.

LAG Tramontane T66DC

normalde fransız üretimi olduğunu okuduğum lag'ler, mydukkan ve birçok online satış sitesinde çin üretimi olarak gösteriliyor. Son zamanlarda çin üretimi modellerinin satıldığını duydum ve biraz işkillendim açıkçası.

Deneyen, sahip olan ya da bu konuda bilgi sahibi olanlardan alıp almamam ve aralarındaki farklar konusunda bilgi almak istiyorum.
    Fransız üretimini bulabileceğim online satış siteleri konusunda da yardımlarınızı almak isterim.
    Kısa zamanda bilgi edinebilmek dileğiyle.
    İyi akşamlar..

http://www.mydukkan.com/urunler_deta...19638&gid=2033

mygitar'da bile yanıt alınamaz olmuş.

kilit.

Yorum

LAG gitarların bazı modelleri Çin'de, bazı modelleri ise Fransa'da üretilmektedir. Düşük fiyat aralığındaki modellerinin üretiminin neredeyse tamamını Çin'de yaptırmaktadır. Blirli bir model gitarın sadece tek fanrikada üretimi olabilir. Aynı mdel gitar kesinlikle farklı fabrikalarda üretilemez. Bu sebeple T66DC Çin fabrikasında üretilmektedir. Fransız üretimi LAG gitarlar için yüksek fiyatlı modellerini inceleyip onları tercih edebilirsin.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
      Initializing Tabs & loading Content...
      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
      X