Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez AEG10E mi yoksa Takamine FXC EG260C

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Ibanez AEG10E mi yoksa Takamine FXC EG260C

Bu iki gitar beni hayli düşündürdü sizce hangi gitar tercih edilmeli ..
    Teşekkür ederim . .

Takamine FXC EG260C : http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=7793&gid=2155

İ
    banez AEG10E : http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=2547&gid=705

merhaba bende yaklaşık sanırım altı ay önce bu iki gitarı denemiştim. senin gibi bu iki gitar arasında kararsızdım. takamine biraz daha tiz bir ses tonuna sahip, bana çok tiz geldi tonu. ibanezin daha pes karakterde bir tonu var. eğer maddi anlamda yeterli olsaydı param aeg10e alacaktım. fakat yetersiz oldugu için aeg8e aldım. gayet güzel gitar. ama tercih meselesi. belki sen daha tiz bir karakterde ton seviyorsundur.
    bu arada her iki gitarında gitarteknikleri.com 'da tanıtım videosu var. dinleyip karar verebilirsin.
    Son güncelleyen grafiksor; 02-12-2011, 01:46. Sebep: yazı ekleme

Yorum

Aeg8e ve Takamine ye baktım ama beni asıl ilgilendiren çıplak sesi nasıldır çünkü amfide fazla ihtiyacım olmayacak .. Ne çok tiz nede çok pes gitar değilde şu tizlik ve peslik durumu dengeli olsun yeter . . . Sanırım İbanez Aeg10e almalıyım aralarında 20 30 tl var ama değer hem fishman EQ hemde maun arka ve yanlar evet evet Aeg10e bekle beni .d

Yorum

aeg10e seni tatmin edecektir, güzel gitar.

Yorum

Kesik kasa olmasının gitarın akustik tınısına etkisi var mı? Hani o akustik gitarların kendine has bir tınısı olur bazıları ise sanki teneke sesleri çıkarıyo Aeg10e için geçerli mi bu durum ?

Yorum

Kesik kasa olması o kadar fark yaratmaz, bahsettiğin gitarlar arasında zaten ağaç farkı var birinde maun diğerinde nato kullanılmış, akustik gitar için bence maun en uygunudur, üretim yerlerine gelince ikiside Çin üretimi.

Yorum

sakın takimene yi seçme çok çünkü dünyaca ünlü bir markadır akustik te 1 numaradır ama . o markanın 600 liralık gitarını alacağına git 600 e daha iyi bir ibanez al . çünkü dünyaca ünlü bir marka orta seviye gitarı 1000 in üstünde olan bir marka 600 lük gitar için uğraşmaz fabrikasyondur . ama ibanez aeg10e bk ise cin üretimi el yapımı gitardır . çin olduğuna bakma 2010 un en iyi sahne gitarı seçilmiştir .

Yorum

dshasa isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                sakın takimene yi seçme çok çünkü dünyaca ünlü bir markadır akustik te 1 numaradır ama . o markanın 600 liralık gitarını alacağına git 600 e daha iyi bir ibanez al . çünkü dünyaca ünlü bir marka orta seviye gitarı 1000 in üstünde olan bir marka 600 lük gitar için uğraşmaz fabrikasyondur . ama ibanez aeg10e bk ise cin üretimi el yapımı gitardır . çin olduğuna bakma 2010 un en iyi sahne gitarı seçilmiştir .
                Ibanez AEG10E-BK el yapımı değildir, tamamen fabrikasyon seri üretimdir. Sonuşta gitarların tamamı yapılırken el kullanılıyor ancak bu o gitarı el yapımı yapmaz.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                X