Duyuru

Collapse
No announcement yet.

fender mi takamine mi yoksa baska markami

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş fender mi takamine mi yoksa baska markami

iyi gunler arkadaslar foruma yeni kayit oldum ve yakinlarda elektro akstik gitar alacagim ondan once size danisayim dedim.
    1)elektro akustik secme nedenim 5+1 sistemine baglamak oncelikle bununla ilgili bir sorum ses sistemine direk mikrofonu bagladigim zaman ses gelmiyor acaba elektro akustigide bagladigim zaman ses alamazmiyim.
    2)biraz marka takintim var o yuzden fenderi genel olarak tercih etmek isterdim ama iyi bise olsun dedigim zaman karsima takamine cikti iki markayida begendim.
    3)butcem 800 tl civari 900u gecmese iyi olur birde su anda bildiginiz gibi kurlar tavan yapmis euro olmus 2.5 dolar olmus 1.8 sizce biraz daha beklemelimiyim(en gec kurban bayrami haftasi)yoksa dusmezmi dersiniz
    4)forumda masif agac ses aldikca guzellesir diye bilgi aldim o nedenle alacagim gitarin masif olmasina ozen gosteriyorum
    5)birde bana 20 tl yi gecmeyecek guzel bi akustik gitar teli onerirmisiniz
    son olarak begendigim gitarlar:
    http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=5029&gid=259
    http://www.mydukkan.com/urunler_deta...=8435&gid=2155 bu urun temin edilemiyor olmazsa
    http://www.mydukkan.com/urunler_deta...=7794&gid=2155 bunu alacagim
    http://www.mydukkan.com/urunler_deta...=8254&gid=2155 bunu neden begenmedin derseniz jumbo kasa yapisi pek hosuma gitmedi acikcasi

not:klavyem ingilizce klavye oldugu icin yazim yanlislarim cok fazla var affederseniz mutlu olurum

arkadaşlar fender cd-140sce yi aldım 750 tl ye yanına birkaç tel pena ıvır zıvır ile oldu bu arada mydükkana teşekkürler erzurumda olmama rağman 4 günde gitar elime ulaştı tekrar internetten alışveriş yapacaksam tekrar mydükkandan alırım tabii kapıda ödeme veya mobil ödeme gibi seçenekleri olsada ufat tefek eşyalarda bir daha ptt veya bankalarda uğraşmasak daha iyi olurdu
    gitara gelirsek benim ikinci gitarım ilki ucuz bir klasik gitardı ve gitarda sadce mid tonu vardı bass ve tizden yoksundu onunla kıyaslayınca harika sesi var ancak buradaki diğer gitarlarla kıyaslama yapamayacağım
    iyi günler

Yorum

Bence bu doların ve euro nun fiyatı daha düşmez daha da artar bile onun için fazla bekleme **** Masif ağaçtan asla vazgeçme onun için ilk linkteki gitarı almanı tavsiye etmiyorum zaten diğer linkteki gitarlar hemen hemen aynı diyebilirim sadece ekolayzır farkı vardır çıplak seste alacağın ses hemen aynıdır onun için Takamine EG320C almalısın

Yorum

takamine eg320c masif degil lamine galiba eg320sc demek istedin oda temin edilemiyordu bende fender cd-140 sce aldim gitarimdan memnunum simdide amfi **** zoom a2 prosesor almayi dusunuyorum bakalim ne yapacaz

Yorum

Euro düştüğü için takamine fiyatlarıda şuan ucuzlamış durumda

Yorum

ama benim gitarimin(fender cd-140 sce) fiyati dusmesi gerekirken artti ben 750 tl'ye almistim simdi 790 tl

Yorum

Ton benim için daha önemli diyorsan Fender ; Fakat rahat çalmak senin için tondan daha önemliyse takamine.Seçim senin.

Yorum

Ben takamine eg 220c kullanıyorum almadan önce uzun süre araştırdım 700 civarı bir bütçem vardı, bir sürü gitar deneme fırsatım oldu marka olarak takamine önerebilirim kesinlikle çok doygun bir sesi var elimden bırakamıyorum.

Yorum

hem ton hemde klavye açısından bence takamine..elinde akustik gitar olduğunu hissedersin..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                  X