Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İzmir'de Birebir Özel Ders Müzik Dersleri

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Özel Ders İzmir'de Birebir Özel Ders Müzik Dersleri

İzmir'in MEB Sertifikaları Birebir Özel Ders Formatında Kurumsal Müzik Eğitimi

İzmir'de müzik kursu arayan arkadaşlar için yep yeni bir fırsatımız var! Nedir diyorsanız İzmir Karabağlar müzik kursu arayan arkadaşlar içinde özellikle hem kaliteden taviz vermek istemeyen, hem MEB onaylı ruhsatlı bir müzik eğitimi kursunda eğitim almak isteyen hem de aldığı eğitim sayesinde uluslararası arenada sertifikalar kazanabileceğiniz bir olanak ile karşınızdayız!

Nedir bu fırsat diyenleri duyar gibiyiz... Arkadaşlar öncelikle devir kesinlikle yurtdışı eğitim devri.. Yani sıradan bir üniversiteden sıradan bir eğitim almak yerine, müzik eğitimini uluslararası sertifikalı bir okuldan almak isteyen adaylar, günümüzde binlerce dolar masraf ile yurtdışında eğitim görmekteler.. Peki bizim eğitim fırsatımızın farkı nedir? Hem kendi evinizde yani kendi ilinizde eğitim alıp, hem de tüm dünyada geçerli sertifikalı eğitim fırsatlarına bizim sayemizde hazırlanabilirsiniz.

Özellikle ilk aşamada gitar kursu ile ilgilenen adaylarımıza yönelik gitar kursu izmir sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Bunun ile birlikte günümüzde en fazla rağbet gören kurslardan biri olan piyano kursu ile ilgilenen adaylarımız ise piyano kursu izmir sayfamızdan bilgi alabilirler..

Arkadaşlar günümüzde sadece en popüler müzik eğitimleri sadece piyano ve gitarla sınırlı değil.. Bunların yanında yaylı çalgılar ailesine mensup çokça bilinen çalgılardan keman ile ilgilenen arkadaşlarımız ise keman kursu izmir sayfamızdan bilgi alabilirler.. Peki yaylı çalgılar dendiğinde aklınıza sadece keman mı geliyor? Elbette ki hayır.. Çello ya da diğer adı ile viyolonsel adıyla ve kendini farklı hisssetmek isteyen arkadaşlarımızın tercih ettiği enstrüman kesinlikle çello diyorsanız siz de çello kursu izmir sayfamızdan bilgi alabilirsiniz..

Hangi alanda eğitim almak isterseniz isteyin önemli nokta mutkala istek ve bolca çalışma olacaktır..

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X