Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İzmir'de Keman ve Gitar Kursu Hakkında Bilgi

Collapse
X
 
 • Filtre
 • Saat
 • Göster
Tümünü Sil
new posts

 • İzmir'de Keman ve Gitar Kursu Hakkında Bilgi

  Gitar çalmayı öğrenmek istiyor ancak hem kaliteli hem de uygun, bütçeni yormayacak bir eğitimi nereden alabilirim diye mi düşünüyorsun ?
  Kısa sürede hızlı bir şekilde gitar öğrenmek ister misin ?
  Hem de aşırı sosyal, kendini geliştirebileceğin bir yerde ?
  Merak etme aradığın her şey gitar kursu İzmir’de !
  İstersen bire bir özel olarak istersen de sınıf derslerine katılarak kısa sürede hızlı bir şekilde ilerleyebilirsin.
  Sadece bununla da kalmıyor ! Temel teknikleri öğrendikten sonra ders içerikleri tamamen senin dinlemeyi sevdiğin ve çalmak istediğin parçalardan oluşan bir kişiye özel müfredat ile işleniyor. Böylelikle çalmak istemediğin parçalardan ya da sürekli egzersiz çalışmaları yaparak sıkılma durumun ortadan kalktığı gibi sevdiğin parçaları çalmayı öğrendiğin için müziğe ilgin ve motivasyonun artıyor.
  Tabi ki de İzmir gitar eğitimleri bunlarla sınırlı değil !
  Ders zamanların dışında önceden haber vermek koşulu ile dilediğin kadar gelip sınıflarımızda ücretsiz bir şekilde etüt yapma imkanına sahipsin. Artık “ evde gitar nasıl çalışılır ? “ ya da “ evde komşuları rahatsız etmeden gitar nasıl çalışırım ? “ düşüncesi ortadan kalkıyor.
  Onlarca sanat eğitimi tek bir çatı altında ! Bu da demek oluyor ki sanatın her dalında kendini geliştirmek isteyen kişilerle iç içe olacaksın. Böylelikle sadece gitar hakkında değil diğer enstrümanlar ya da diğer dallar ile ilgili onlarca bilgiyi yeni arkadaşlıklar edinerek ve sosyalleşerek öğreneceksin.
  Vardiyalı çalışıyorum, çıkış saatlerim çoğu zaman sabit değil diyebilirsin. Merak etme böyle bir durumda da sana yardımcı olmaya çalışıyoruz.
  Normal öğrencilerin ders gün ve saati sabit iken vardiyalı çalışan öğrencilerimiz ile önceden haberleşerek sanat merkezimizin, öğretmenimizin ve senin uygun olduğun ortak gün ve saatlerde dersleri kolaylıkla işleyebiliyoruz.
  Sabah erken kalkanlardan mısın ya da en iyisi akşam diyenlerden mi ?
  Sanat merkezimizin aktif olarak ders verme zamanı haftanın 7 günü sabah 09.00 akşam 23.00 arası hem de 12 ay boyunca değişiklik göstermeden.
  Her şey güzel ama ben ders almanın yanı sıra kafamı dağıtmak, sosyalleşmek, güzel insanlarla güzel muhabbet etmek istiyorum diyorsan yine doğru yerdesin !
  Sanat merkezimizde sürekli düzenlenen bazı etkinliklerden bahsedecek olursak ;
  • Her hafta öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile film izliyoruz
  • Bunun yanı sıra bolca çiğdem ve midye etkinliği yapıyoruz ve sen sadece içeceğini getiriyorsun
  • Düzenli gerçekleşen halı saha maçlarını unutmamak gerek
  • Bunlara katılamıyor olsan bile geldiğin zaman bahçemizde oturarak kafeteryamızdan ücretsiz bir şekilde çay, kahve alıp yeni insanlar tanıyabilir ve onlarla uzun uzun sohbet edebilirsin.
  Aklında hala “ gitar nasıl çalınır? “ ya da “ yeteneğim yok çalabilir miyim ? “ diye düşünüyorsan hiç çekinmeden iletişim numaramıza mesaj at ve gitar kursu İzmir ücretsiz deneme derslerine kayıt ol. Hem ders alacağın ortamı önceden görmek senin için iyi olacaktır hem de öğretmenin, kurumdaki diğer kişileri görmen aklındaki bütün soruları cevaplayacaktır. Unutma ücretsiz deneme dersleri için asla bir ücret talep edilmemektedir. DENEMESİ BEDAVA !

  Uygun fiyatlı, öğrenme garantisi, eğlenceli bir ortam ! Gitar kursu İzmir artık Gaziemir'de hizmetinizde !

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X