Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Izmir'de özel çello dersi

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Özel Ders Izmir'de özel çello dersi

Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı'nda 4. yılım.Viyolonsel eğitimime Yrd. Doç. Dr. M. Hakan SAKAR ile devam etmekteyim.
    Dersleri Buca'daki evimde ya da öğrencinin evinde,bire bir özel ders olarak yapıyorum.Haftada 1 gün,kesin bir saat sınırlaması yapmadan işliyorum.

Temel nota eğitimi,Fa anahtarı solfej okuma,yay egzersizleri ve pozisyon etütleri,seviyeye göre eğitim verilecektir.
    Çellosu olmayanlara alımda-seçimde yardımcı olacağım. Ders saat ücreti 40 liradır.

Çello
    Çello kursu izmir olarak sizlere çello hakkında kısa bilgiler vereceğiz.Çello hakkında ayrıntılı bilgiler için sitemize girebilirsiniz.
    Viyolonsel ya da çello yaylı bir çalgı türüdür.Viyolonsel, dört telli ve bas sesli bir çalgıdır. 7 tane teli bulunur.Perdeli bir çalgıdır.
    İzmir çello kursu olarak birkaç bilgi daha vericek olursak. Çello diğer adıyla viyolonsel 16. yüzyılda ortaya çıkmıştır. Kadın vücudunu andıran bir şekli bulunmaktadır.18. yüzyılda tek başına kullanılmaya başlanmıştır.
    İzmir çello dersi size bu eşsiz çalgı türünü tanıtmak için herzaman hizmetinizdedir. Çello kursu İzmir Bornova olarak da izmirin birçok yerinde hizmet vermekteyiz.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
    Initializing Tabs & loading Content...
    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
    X