Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Saç uzatıp dayak yiyenler

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Saç uzatanlardandım, laf ettiler, dinlemedim uzattım. Şimdi sıfır kafa dolaşıyorum, ona da vaktiyle laf ettiler, yine dinlemedim. Herkes sustu.

Laf uzatanı sevmem, döverim :P

Yorum

• ya boş verin arkadaşlar on cahil daha
      Teknoloji haber

Yorum

• 5 sene uzun saçla dolaşmıştım üniversitedeyken.Daha sonra kestirdim iş hayatına girince. Hiç dayak yemedim ama teyzelerin beni kıza benzettiği olmuştur..

Yorum

• Valla böyle bir şey benimde başıma geldi bundan 3 sene önce Eminönünde otobüse binerken yanıma bitane uzun boylu çelimsiz biri geldi sıra benim önce ben binecem gibi saçma bişey söyleyip omuz attı. Ayıptır söylemesi bende fizik olarak **** yapılı biriyim o zamanlar vücutta çalışıyodum tabi hemen bu elemanı yakasından tuttuğum gibi otobusun camına yapıştırdım tam hakkından geliyordum ki arkada kocası varmış göremedim hapishane mahkumu kılıklı biri arkadan sarılıp bıçağı sırtıma dayadı canımı zor kurtardım yanımda da annem var diye fazla üstesine gidemedim olayın. Ama arkadan bıcak cekmese inanıyordum ki tek başıma ikisinin de hakkından gelirdim... Fakat bu olay uzun saçlı olduğum için mi yoksa gasp için filan mı oldu bilemiyorum... Birde 2 sene önce babam hastanede yatarken koğuştan bayanların çıkması gerekiyordu çıktılar doğal olarak erkek olarak ben kaldım... Üstün zekalı güvenlik görevlisi de arkadan beni görüp kadın sanmış! bayan dışarı bayan dışarı diye bağırmaya başladı bende dönüp cevap veremiyorum tabi utancımdan neyse yanında ki diğer güvenlik uyardı o bayan değil sus! diye de öyle kurtulduk... Bunun dışında çok tutucu bir yerde yaşadığım halde inanın böyle bir şeyle karşılaşmadım çünkü son dönemde insanımızın bilinçlendiğini ve nispetende olsa anlayış sahibi olduklarını düşünüyorum.

Yorum

• Saç uzatmadım hiç ama uzatıcak olsam da kimse karışmaz bi şey demez zaten

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Çalışıyor...
            X