Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Pink Floyd-Comfortably Numb Solo Cover [king of metal]

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Pink Floyd-Comfortably Numb Solo Cover [king of metal]

Evet arkadaşlar baktım youtube a bu şarkının 1 milyon coverı var,bir tane de ben yapayım dedim

Buyrun link: http://www.youtube.com/watch?v=yKNIwk0gNpA

Her konuda değerli sorularınız ve yorumlarınız için bekliyorum...
    şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar yorumu olan yok mu?

Yorum

Dostum senin coverında o ruhu yakalayamadım bend vibratolarda, birde pentatonik yukarı çıkışlar tam oturmamış gibi. Ama daha iyisini yapabileceğine eminim zaten ; )

Yorum

yigit20 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Dostum senin coverında o ruhu yakalayamadım bend vibratolarda, birde pentatonik yukarı çıkışlar tam oturmamış gibi. Ama daha iyisini yapabileceğine eminim zaten ; )
        Sağol değerli yorumun için Bir gilmour gibi olamayız elbet ama dinleyen arkadaşlarımın tümü özellikle koyu Gilmourcular çok iyi şeyler söylediler,duygu konusuna gelince bence önemli olan efekti az kullanıp duyguyu vermektir yani şöyle söyleyeyim arkaya deli gibi reverb,chorus ... koymak duygu vermek değildir bence Pentatoniklerde sadece bir yerde sıkıntı var onu ben de farkettim çektikten sonra ama bir daha kaydetmeye üşendiğim için kalsın öyle dedim tekrar çok sağol yorumun için

Beklemedeyim hala yorumları youtubeda 500 e vurdu video daha 1 yorum alabildim

Yorum

Sorun belki şarkıyı yanlış gitarla çalıyor olman. İyi olmuş, parçayı adam gibi bir stratocasterla efektleri abartmadan çalarsan aradaki farkı anlarsın.

Şu videodaki örneği bir incele, adam iyi çalmış ve tonu çok güzel oturtmuş. Çünkü bu parça bir strat parçasıdır.

Yorum

Ton çok kulaklarımı tırmaladı ama gitar seçimi yanlış yukarıdaki arkadaşın dediği gibi.

Genel hatlarıyla başarılı bir çalışma olmuş, ton ve ufak tefek hatalar hariç iyi bir çalışma, bence strat ile aynı soloyu atmayı dene.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
            X