Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Angelofheaven: A Kiss To Remember

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Angelofheaven: A Kiss To Remember

Çok sevdiğim bi şarkının kendimce coverlanmış hali..Müzik orjinal parçadan tamamen farklı..Arpej ve ufak tefek geçen rifler bana ait..İyi ya da kötü tüm yorumlarınızı beklemekteyim..
    Buradan isterseniz sadece dinleyebilir;ya da indirebilirsiniz..

The Zshare file hosting providing website had been shut down many few years ago. The new zShare website is a news blog that publishes the latest trending news on the web. So what happened to the old Zshare? As the new owner of the domain zshare.net, I honestly don’t know. The domain had not been
    Son güncelleyen Angelofheaven; 05-03-2009, 19:41. Sebep: Alternatif link (rapidshare)

Arkadaşlarım; lütfen sadece bakmakla yetinmeyin, iyi **** kötü tüm eleştirilerinize açığım..İyi forumlar..

Yorum

Herşey hoş ama en çok kayıtı beğendim . Bunun dışında gitar da güzel fakat vokale biraz daha yoğunlaşmalısın derim . Olmamış demiyorum , daha yoğunlaşmalısın .

Kolay gelsin.

Yorum

sNbrK isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Herşey hoş ama en çok kayıtı beğendim . Bunun dışında gitar da güzel fakat vokale biraz daha yoğunlaşmalısın derim . Olmamış demiyorum , daha yoğunlaşmalısın .

Kolay gelsin.
        Önerin için teşekkürler dostum..Bu benim henüz ilk kayıtımdı (:

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
        X