Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eskişehir Aytaç Müzik'le problem

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Eskişehir Aytaç Müzik'le problem

Arkadaşlar merhabalar. Sizden bir konuda yardım isteyeceğim ne yapacağımı bilemedim çünkü.(konu yanlış yerdeyse kusuruma bakmayın) Dün annemle teyzem zihinsel engelli yeğenim için klasik gitar almaya çıkmışlar. Eskişehir Aytaç Müzik'te bir çok yerinde boyaları dökülmüş, telleri eskimiş bir klasik gitarı 80 tl ye satın almışlar. Bizimkilerd e bu işten hiç anlamadığı için gitarın durumunun normal olup olmadığını anlamamışlar. Ben bugün gittim adamlarla görüştüm. Adamlar gitarın ikinci el olduğunu söylediklerini ve o şekilde sattıklarını söylüyor ve bizimkilerin bu durumdan haberleri bile yok. Zaten ikinci el durumunu da geçtim gitar rezalet durumda. Bu gitarın ikinci elinin bu fiyata satılamayacağını yaptıklarının uygun olmadığını, kaldı ki bunu çalacak çocuğun engelli olduğunu söyledim. Adamlar gitarın piyasa değerinin kendilerini ilgilendirmediğini satışın artık yapıldığını söylüyorlar. Ne dediysem adamlar sattık oldu bittiye getiriyor. Sizce neler yapılabilir bu konuda? Fatura falan da yok elimizde.

elinde faturada yoksa maalesef yapabileceğin hiç birşey yok. çünkü almışlar bir kere. keşke sende gitseydin gitarı alırlarken yanlarında olsaydın. çük büyük bir para da değil kayıp olan ama maalesef bir şey yapamazsın. bende almadınız ki bile diyebilir adam ki şükret ki öyle bir şey dememiş :S

Yorum

Şuanda tamamen adamın vicdanına kalmış sanki olay :/. Üzüldüm adınıza şahsen.

Yorum

Çakallar işte. Eskişehir'den müzik aleti falan alınmaz. Alabiliyorsanız İstanbul'a falan gidin ya da netten alın arkadaşlar size tavsiyem. 4 senede anladığım budur Eskişehir'den.

Yorum

AykanKK isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Çakallar işte. Eskişehir'den müzik aleti falan alınmaz. Alabiliyorsanız İstanbul'a falan gidin ya da netten alın arkadaşlar size tavsiyem. 4 senede anladığım budur Eskişehir'den.
          İstanbula gitmesine ne gerek var ankaraya hızlı tren varken

Yorum

O da doğru

Yorum

Haberim olsa zaten kesin giderdim yanlarında ki bir müzik evinden enstruman almam kolay kolay. Kesinlikle parasında da değilim ama yapılan haksızlığı yediremiyor insan. Neyse teşekkürler arkadaşlar.

Yorum

eskişehirde gitar alıncak son yer aytaç müzik adamlar bikere anlamıyor.Bağlama org tarzı seyler alıncaksa iş değişir tabi de. Bir anımı anlatayım. Ben de gitar almak için girmiştim aytaç müziğe.Cort x-6 arıyordum uygun fiyata.Adama diyorum uygun fiyata cort x-6 gitar bakıyorum.Adam bana o gitar 2-3 milyarlık gitar bak camda 4 tane electro var onlardan birini seç al diyo . Diyorum abi 550 600 tl civarında gitar nasıl olur da 2-3 milyarlık olur adam dio bana onlar çakmadır çinliler bi yapıyor aynısı orjinal sanarsın Ve kendimi tutamadım gülmeye başladım.İyİ günler diyip çıktım mağazadan

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                X