Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ilk sahne deneyimi - soru

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

bence godfather öyle coşturan tarzda bir solo değil . düşün slash bile binlerce kişi önünde çalıyor öyle çığlık filan atılmıyor.

Yorum

Slash sahneye çıkmadan önce uyuşturucu-alkol ikilisini acayip derecede fazla kaçırıp konuşamayacak halde o soloları atan bir tip.3. biradan itibaren parmaklarım bi' garip olaymaya başlıyor benim.Ama heyecanım 0 a iniyor

Yorum

Ben ilk sahne deneyimimde(2 ay önce ) nedense hiç heyecanlanmamıştım ya, bende mi bir sorun var sizde mi anlayamadım

Yorum

Sahneye çıktığında her şey düzelir

Yorum

Ya ilk sahne performansımda hava o kadar soğuktu ki tellere basıp basmadığımın farkında değildim.. Alkol de biraz işe yarar ama benim deneyimim de baterinin metronomundan sonraki ilk notayı vurduğum anda çok rahatladım. Umarım senin de öyle olur

Yorum

dostum geç oldu biraz ama git bira iç bol bol

Yorum

eğer provayı okulun konferans salonun yapıyorsanız provanıza bol bol arkadaş çağırın doldursunlar koltukları böylece kalabalığa alışırsınız
                gitarla hiç sahne almadım fakat şiir dinletisi düzenliyordum
                böyle bir yöntem denedik işe yaradı

Yorum

Lawyer'ın da dediği gibi ilk sahnende seyirci karşısına geçene kadar elin ayağın titriyor bu bir gerçek Ama parçaya girdikten sonra rahatlarsın ve seyirci de "ölü" değilse çaldığından deli gibi zevk alabilirsin Benim ilk sahnem 1000 kişinin karşısındaydı. Kabus gibi

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                  X