Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Konya Diva Müzik Kazığı iki katı fiyata gitar teli

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Konya Diva Müzik Kazığı iki katı fiyata gitar teli

10 numara Ernie Ball tel almak istedim. Konyada hiçbiryerde bulamadım. en son Diva Müzikte buldum. onlar da 10 diye 9 vermişler. etiketle de nuamraların yazdığı yer kapalı olduğu için farketmedim. 20 lira fiyat çıkardılar mydukkanda 9 küsur lira. iki katı fiyata sattıalr resmen :evil:

ah ah Konya da ne kazıklar yedik gitar alırken, satarken, takas yaparken. Sen yine 10 TL fazla vermissin. Ama anlamadığım şu madem mydukkan fiyatlarını biliyordun nasıl düştün buna yine bizimkiler yıllar önceydi, zaten Konya da doğru düzgün mağaza yoktu ki hala yok. Biz cahildik, küçüktük, ailemiz illa alcağı şeyi görmek istiyordu. Adamlarda bulmuş yolunu döşüyordu fiyatları, bir dahakine daha dikkatli olursun artık

Yorum

Abi eğer Konyada sağlam bi müzik mağazası yoksa Mydukkandan hallet bütün işini teli bile,fazla fazla al stok olur

Yorum

Küçük şehirler de genelde böyledir gerçi Konyada pek küçük sayılmaz ama benide Isparta da çok kazıklamaya kalktılar ama ben Mydukkan dan aldım ne aldıysam teldir penadır askıdır bu tarz şeyleri belki hemen hemen kargoyla beraber ordaki fiyatın aynısına geldi ama yinede kazıklanmaktan iyidir
        Son güncelleyen mahir_67; 20-11-2010, 19:28.

Yorum

MyDukkan'dan alisveris yapin arkada$lar. Bir anda 4-5 tel alin kargonuz da bedavaya gelir, duruma gore aylarca tel ihtiyaci cekmezsiniz. Biraz akilli ve bilincli tuketici olun. Kucuk sehirlerde surumden kazanc olmadigi icin fiyatlar daha pahali olur.

Yorum

Arkadaşlar bende MYdukkandan almak isterim tabiki ama ne bende ne annebabamda kredi kartı yok. havale ise en son yaptığımda 20 liraya yapıyorlardı.bu mantıkla 10 lira kar edecez derken 10 lira zarar ediyoruz.

Yorum

PTT den yapınca havaleyi maksimum 5tl ücret ödeniyordu,en azından ben öyle hatırlıyorum.

Yorum

Mydukkan'in bir suru banka hesabi var, hicbir banka mi tutmuyor?

Yorum

Stok yapın diyenler fazladan alın diyenler iyi güzel.
                  Ama benim gibi 1 haftadır gitarında tel olmayanlar ne yapsın.3 ay önce konser verdik gitarda hala aynı teller duruyordu.Tek tel almak zorunda kalıyorum çoğu zaman parasızlıktan.

Bu arada tek teli bile ancak 4 liraya alabiliyorum ki oda köprüm sayesinde tek tel 3-4 hafta gidiyor.Koptukça bollaştırıp geri takıyorum.
                  Son güncelleyen IbAnEzKeMaL; 22-11-2010, 11:35.

Yorum

bende konyada oturuyorum.diva müzik cidden uzlu oluyor biraz.sana tavsiyem zaferde kabasakal pasajının orda major müzik var.onu tercih etmen.gerçi benim gitarı 3 ay sonra verdiler ama olsun.stokları çok geniş...

Yorum

hocam orası dolandırıcının önde gidenidir. bana sıfırı 120 lira oaln amfinin ikinci elini 150ye satmaya çalışıyorlardı. Ayrıca evim zaferde olduğu için onlara da sormuştum Ernie Ball yoktu. Guitar Center artık türkiyeye ürün gönderdiği için oradan yapacam bundan sonraki tüm müzik alışverişimi. inanılmaz derecede düşük fiyatlar.

Yorum

Ernie Ball tel fiyatı standart değildir İki dükkan yan yana bile iki katı fark olabilir Üstelik o tarihte fiyat gayette makul kazık denecek bir durum sanki yok gibi abartı olmus biraz

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                        Initializing Tabs & loading Content...
                        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                        X