Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Portatif Gitar Egzersiz Sapı.

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Portatif Gitar Egzersiz Sapı.

www.benbuldumbenbuldum.tr.gg bir göz gezdirin yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyorum Saygılar..

güzel bir çöp tasarlamışsın.

Yorum

Görüşlerin için teşekkür ederim ama hiç olmazsa grip master gibi parmak kası yapan gereksiz çöplerden daha mantıklı bir tasarım . Bir de alet sadece çizimlerden anlaşılamıyordur diye yaptığım ilk amatör halinin resmini tutuş ve çalış şekliyle paylaştım. Saygılar
      Son güncelleyen MutluSevinç; 11-12-2012, 01:16.

Yorum

Katlandığı zaman biraz fazla kalın olmayacak mı?

Yorum

Güzel düşünmüssünde bence insanı sıkar bu. Elbet alıcısı olur tabi grip master ı bile alan var.

Yorum

mrtcntn isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            güzel bir çöp tasarlamışsın.
            hiç güleceğim yoktu mutlu sevinç yanlış anlama sakın.işe yarayabilir yeni başlıcaklar için.ama görsel önemli.görsele katkı yapmalısın

Yorum

hasnicktir isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Katlandığı zaman biraz fazla kalın olmayacak mı?
              Çok kalın olmayacaktır ve minik bir çantası olacak

Yorum

Ş.Atakan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                Güzel düşünmüssünde bence insanı sıkar bu. Elbet alıcısı olur tabi grip master ı bile alan var.
                Kesinlikle bende grip master alınıyorsa.. Muhabbetinden yola çıktım fakat bu amatör yaptığım aletle geceleri televizyon filan izlerken ben egzersiz yapıyorum ciddi anlamda memnunum.. Bunun daha portatif ve profesyonel halini yapıp yapmamakta çok kararsızım şimdilik hayırlısı bakalım

Yorum

Darkness_Sea isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  hiç güleceğim yoktu mutlu sevinç yanlış anlama sakın.işe yarayabilir yeni başlıcaklar için.ama görsel önemli.görsele katkı yapmalısın
                  Kesinlikle görsele katkı şart ama insanlar eğer ki ilgi sallamayacaksa şu öğrenci halimle üç kuruşumu da bu yolda heba etmeyeyim diyorum

Yorum

haklısın.bence kendin için yap.güzel hale getir.sağa sola gittiğinde gitar yokken kondüsyon için kullanırsın.gören ve hoşuna gidenlerden talep gelirse yaparsın ederi neyse sunarsın

Yorum

Darkness_Sea isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      haklısın.bence kendin için yap.güzel hale getir.sağa sola gittiğinde gitar yokken kondüsyon için kullanırsın.gören ve hoşuna gidenlerden talep gelirse yaparsın ederi neyse sunarsın
                      Dimi hoca gün gelir belki daha da sağlam bir hale çevirir patlar giderim kim bilir

Yorum

MutluSevinç isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        Dimi hoca gün gelir belki daha da sağlam bir hale çevirir patlar giderim kim bilir
                        tabiki neden olmasın

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                        Initializing Tabs & loading Content...
                        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                        X