Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Neden yozlaşıyoruz?

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

thebadseeds isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    "Başkaları yapıyor, biz de yaparız" düşüncesi yani. Eskiden sırf ismi yüzünden önyargıyla yaklaşırdım bu siteye. Alışveriş için üye olmuştum, baktım ki bilgiye aç bir gençlik var içeride. Kalayım biraz dedim.
    Simdi bizim de senin ismin yuzunden sana onyargiyla bakmamiz gerekmez mi senin yaptiklarina paralel olarak?
    Son güncelleyen ynx; 24-04-2011, 23:05.

Yorum

ynx isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Simdi bizim de senin ismin yuzunden sana onyargiyla bakmamiz gerekmez mi senin yaptiklarina paralel olarak?
      Önyargıyla bakman seni ilgilendirir. Ben kendimi ilgilendiren bir konudan bahsettim. Ben bu site hakkında böyle hissetmiştim diyorum.
      Bayramlıklarını ve kravatını çekip kamera önünde gitar çalanlar hakkında da bazı hislerim var. Beni ilgilendirir, paylaşmaya gerek yoktur.

Yorum

thebadseeds isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Bayramlıklarını ve kravatını çekip kamera önünde gitar çalanlar hakkında da bazı hislerim var.
        Buyur paylas bakalim, forumlar zaten paylasim icin degil mi?

Yorum

Bu başkaları yapıyoruz diye biz de yaparız düşüncesi değil, site ismidir. Türkçenin içine etmek ile alakası yoktur. O başkaları bunları yapmadan önce kusura bakmayınız bu site vardı. O kitle sonradan oluşuverdi. Sanırım sen de burada edecek laf bulamayınca konuyla alakası olmayan yerlerden saldırarak üste çıkmaya çalışan "yoğunluğu az olan madde" oluyorsun.
          Bkz: şampiyon
          Son güncelleyen metallistdude; 25-04-2011, 03:33.

Yorum

metallistdude isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            Bu başkaları yapıyoruz diye biz de yaparız düşüncesi değil, site ismidir. Türkçenin içine etmek ile alakası yoktur. O başkaları bunları yapmadan önce kusura bakmayınız bu site vardı. O kitle sonradan oluşuverdi. Sanırım sen de burada edecek laf bulamayınca konuyla alakası olmayan yerlerden saldırarak üste çıkmaya çalışan "yoğunluğu az olan madde" oluyorsun.
            Bkz: şampiyon
            Site ismini, dilimizin içine etmek olarak görmüyorum sayın metallistdude. Bazı açıklamaları okudum, domain adres sorunu yaşamak nedir bilirim.
            Sadece ve sadece özetlemek, biraz basitleştirmek gerekirse üste çıkmayı sevenler için; "ben site ismi ile alakalı önyargımdan bahsettim. Site yaratıcısı da yaptığı açıklamada bu tip önyargıların yersiz olduğunu açıklamış" demek isterdim. İsmi "mybaş", "myarkadaş" veya "myçilelimother" olan siteye ister istemez bir önyargı beslerdim. Bu önyargıyı da site içerisindeki topluma katılarak yendim. Türkçe konusunda katı davranılması gerekildiği konusunda ısrar ettiğim, çok eskilerden beri günümüze gelen (yaklaşık 10 sene oldu) bir müzik sitesinde yöneticilik yapmıştım ve insanlara bunu anlatmanın zorluğu nasıldır bilirim.
            Bazıları kadar yaşım küçük değil ki saatlerimi buralarda geçirip insanlara laf yetiştirerek egomla sevişeyim. Üste çıkmaya çalışmak başka şeydir, insanlar fikirlerini söyler. Katılmadığı yer varsa çıkartıp masaya koyar.
            Ben bu sitenin ne kadar işinde başarılı olduğunu bilsem de, isminin bir hata olduğunu düşünmekteyim. Benden başkaları da zamanında önyargılı bakmış olabilirler. Bu sizin değil benim kaybımdır. Siteye üye olmayan kişi belki enstruman konusunda farklı açılardan bana bilgi verecekti.

Uzunca bir yazıyı okumayacak olanlar için kısaca açıklayayım:
            İsmim thebadseeds, amerikan esiriyim, nickname ibaresini yanlış anlamış ve sevdiğim bir grubun ismini yazarak bu siteye hemen üye olmaya çalışmış, vereceğim ilanları düşünerek hata etmişim. Bana önyargı beslemeyin çünkü size ihtiyacım var. İsmimle kendi reklamımı yapacağım artık, profilimde anasayfasında yataktan kalktıktan sonra çektiğim, bazen açıp hayranlıkla izlediğim fotoğrafımın bulunduğu bir website adresi yayınlayacağım. Özür dilerim.

Altta olmaya razıyım. Primat pozisyonu seviyorum.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
            X