Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Oyun müzikleri

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

nba 2004 ve nba 2005 müzikleri güzel ****, birde eski bir oyun vardı 1990 yapımı falan. O oyunda da metallica one solosuyla başlıyordu giriş.

Bulursanız haber verin lütfen.

Yorum

en tiksinç müzik kight online nin müziği warcraftta arada giren müzikler hoşuma gidiyor benim gayet hoşlar bence

Yorum

arkadaşlar fifa 2006'nın müzikleride fena değil

Yorum

PHARAOH diye bir oyun vardı 99 veya 2000 yapımı olması lazım Ceasar 3 ü oynadıysanız aynı oyunun mısırda roma medeniyeti yerine mısır medeniyetiyle oynananı (şehirler falan kuruyosun) Ana menüsünden oyundaki mevsim ve duruma göre değişenlerine kadar çok mistik mükemmel müzikleri vardı ... Ve kesinlikle HITMAN : Contracts i es geçemem Budapeşte semfoni orkestrası tarafından yapılmıştı ...

Yorum

line age oyunun müzikleri şahane arkdaşlar online bi oyun herkese tavsiye ederim...

Yorum

the elder scrolls of morrowind in müzikleri çok hoştur 2 sene önce oynadım hala melodisini söylerim içimden

Yorum

pes 4 ve hard truckı tek geçerim bende

Yorum

Max Payne2, Half Life, Morrowind in müzikleri mükemmeldi...

Ayrıca da Call of Duty mükemmel bir oyundu..Ciddi ciddi ağlamıştım oyunun başında.. müzikleri muhteşemdi

Yorum

Muhtemelen söylenmiştir ama battlefield1942nin harita yüklenirken çalan müziği süperdi Hans Zimmer döktürmüş. Birde Heroes of might and magic'in müzikleri vardır ki tek başına çok dinlerdim. Max Payne2 deki kemanlar da iyiydi bayağı

Yorum

commodore 64 müziklerini hala hatırlayanlara ilginç gelebilir bu videolar.

http://www.youtube.com/watch?v=8sVPK7dX2-c

http://www.youtube.com/watch?v=-L4lfFKkxnE

http://www.youtube.com/watch?v=GhIAD...elated&search=

Yorum

Bir gün WarCraft 3 Frozen Throne oynamıştım müzikleri çok güzeldi.Hele Human'ların yani insanların oyunundaki müzikler çok güzeldi...

Yorum

Quake 2 deki müzikler üstüne müzik tanımam...bir oyun için çok fazla bile...oyun esnasında arkadan sürekli olarak çalar o müzik ve fena gaza gelirsiniz...tavsiye ederim ama atheme müziğini değil 10 tracklık soundtrack kısmını..

Yorum

quake 2 nin , "sonic , mayhem , quad , machine" bu 4 kelimeden oluşan bi şarkısı vardı dizilimini hatırlamıyorum Mükemmeldir...

Yorum

Bir gün WarCraft 3 Frozen Throne oynamıştım müzikleri çok güzeldi.Hele Human'ların yani insanların oyunundaki müzikler çok güzeldi...
                              Evet orasını ben de çok seviyorum..Ama gel gör ki bir türlü kazanamıyodum Cidden zor oyun

Yorum

valla frozen ın tek bir şarkısı vardır benim gözümde power of the horde... arkadaşlarla çalmıştık zamanında hatta

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X