Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Oyun müzikleri

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Hard Truck 2'nin şarkıları çok iyidir.
    Yanlış hatırlamıyorsam 12 şarkılık albüm gibi bir mp3 dosyası var içinde. Şahane müzikler var. Track 8 de en iyilerdendir, klasik gitar ve elektro eşliğinde...
    Biliyorum o cd'nin içindeki albümü ben de kopyaladım hemen, kaçmaz:P
    ben en çok Track 12'yi seviyorum ama hepsi şahane, yani oyunu tavsiye etmem belki ama sırf müzikleri için alın derim, o kadar güsel

Rome: Total War'ın müzikleri de harika, oyun komple mükemmel ***

Yorum

Silent Hill abi adamlar müziklerle oyunu çok iyi tasarlamışlar -room of angel şarkısını mutlaka indirin çok hoşuma gitti benim.

Yorum

Silent Hill müzikleri Süper !

Yorum

Biraz Nostalji olacak ama hepimizin mutlaka oynadığı Süper Mario Bros'un müziğini Keiichi isimli birinin Elektro Gitar'la yaptığını biliyor muydunuz? Bende görünce şaşırdım ama çok güzel bestelemiş.
          Mutlaka videoyu indirip izleyin, kaçırmayın...3,5 mb zaten, indirmeye üşenmeyin.

http://rapidshare.de/files/11788410/Mario.wmv.html

http://rapidshare.de/files/11788410/Mario.wmv.html

Yorum

söyledim mi bilmiyorum ama:

might and magic müzikleri ve lands of lore müzikleri

Yorum

Özellikle might and magic6'nın müzikleri unutulmazdı. Benim MM6 bozulmuştu, bi 10 gün önce tekrar amazondan MM6 aldım. Ayrıca heroes of might and magic 2 ve 3'ün müzikleri de çok iyi.
              Eskilerden Quake2'nin müzikleri de bir başka efsane. O müziklerdeki distortion tonu hala kafamın içinde yankılanır.
              Silent Hill müzikleri ise yaf ona söz bulamıyorum Zaten amerikada oyunu alınca yanında oyunun müziklerini albüm olarak veriyorlar. Ama türkiyede böyle şeyler yapmazlar ki

Düzenleyen - amca on 13/04/2006 23:52:33

Yorum

Eskilerden Quake2'nin müzikleri de bir başka efsane. O müziklerdeki distortion tonu hala kafamın içinde yankılanır.
                abi bildiğim kadarıyla Quake2'nin müziklerini Iron Maiden yapıodu...bendeki cd'sinde öyle yazıyodu arkada ve çok pis gaz şeylerdi

Prince of persia-warior within'in müzikleri de çok sağlam...Bi tanesini Godsmack yapıo(I stand alone) gerisi nedir bilmiyorum ama çok iyiler...

Yorum

dostum, Quake2'in giriş filmindeki müziğini ve oyunun bence en tüyleri diken diken eden şarkısını yapan kişi Bill Brown. Rob Zombie'den de bir şarkı var. Diğer şarkıları ünlü oyun müziği yapımcılarından Sonic Mayhem yapmış.

Benden size bir tavsiye, oyun müziği yapımcılarının sitelerine takılın, bu adamlar süper şarkıları kendi sitelerinde bedavaya veriyorlar.

Yorum

Amigadan ilk aklıma gelen Conan(strateji oyunuydu filmle alakası yok) ve Lotus un muzikleri. Conan'ınki gercekten saglamdı. Red Alert2 de bayağı bi hosuma gitmisti ama gunumuzdeki oyunlardan nedense eskinin tadı yok. Hey gidi amiga gunleri Neden hala amiga yok ühühü gerci benim amiga 500 hala duruyo, atmam ben onu.

Yorum

The Godfather : The Game dicem olmicak Film muzikleriyle ayni zaten

Yorum

birçok arkadaşında söyledii gibi quake 2 nin müzikleri dehşettir .**** red alert 1 deydi sanırım hell march diye bişe vardı onada hasta oluyodum

Yorum

hard truck 18 wheel of stil giriş müziği süper...

Yorum

pro evolution soccer 04 ün müziği süper

Yorum

walla bilmioOrum siz ne düşünürsünüz ama ben HITMAN müziklerinde bayaa gaza geldim

hardtruck müzikleride enfes tabikiii:evil:

ahhaa dur lan nası unuturum
                              crimsonland var onun müziikleri de sağlam
                              hele girişteki sound cidden sağlamm dinleyin görceksiniz
                              dinneyin mutlaka
                              kesin
                              oKe ?
                              tmammı !
                              bak dinneyin diom
                              ısrar ederim
                              lütfenm

Düzenleyen - mysoulcry4freedom on 16/06/2006 17:24:30

Yorum

hard truck,pro evolution soccer 04'ün müziklerini çok sewiyorum ben ***

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X