Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Parfüm 5

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• evorelismus isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    blv Blu note oldukça sabunsu bir koku zencefili yok gibi ve çikolata temalı

- - -

Blv note 'de zencefil yokmu ??? - - - parfüm bağırıyor resmen ben bir zencefil kolonyasıyım diye . . . çikolata teması ise hiç alamadım,,, ben denediğimde baştan sona hafif tatlımsı pudralı bi zencefil kokusu olarak aklımda kaldı...

Yorum

• emretunca1212 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      - - -

Blv note 'de zencefil yokmu ??? - - - parfüm bağırıyor resmen ben bir zencefil kolonyasıyım diye . . . çikolata teması ise hiç alamadım,,, ben denediğimde baştan sona hafif tatlımsı pudralı bi zencefil kokusu olarak aklımda kaldı...
      2 çeşit blv var, blv notte ve sade blv olan.sadece blv olan bariz zencefilken,öteki çikolatalı,pudramsı bir koku

Yorum

• Muhtemelen Blu ve Notte karışmış.. Blu zencefil notasına sahiptir,notte yi henüz deneyemedim.

Takaslık&Satılık Bvlgari Pour Homme 100 ml %80dolu

Yorum

• Merhaba komşu,dior homme intense ileride yine severek kullanacağım bir koku.Diğer kokuları keşfetmek adına,gözden çıkardım.. Bu kokuya karşı hislerim yıllar sonra bile aynı kalacaktır

Kokulara zaman ayırmak gerekiyor.Alıp iki günde beğenmedim diyip,sonradan sattığım için çok pişman olduğum kokularda olmuştur..

Yorum

• Eyüp komşu önceden sordum mu hatırlamıyorum ama Bvlgari Ph veya Pal Zileri-Sartoriale ile takas düşünür müsün?

Yorum

• sniper_222 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Merhaba komşu,dior homme intense ileride yine severek kullanacağım bir koku.Diğer kokuları keşfetmek adına,gözden çıkardım.. Bu kokuya karşı hislerim yıllar sonra bile aynı kalacaktır

Kokulara zaman ayırmak gerekiyor.Alıp iki günde beğenmedim diyip,sonradan sattığım için çok pişman olduğum kokularda olmuştur..
              komşu gel dg yi birdaha düşün

Yorum

• swennn isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                komşu gel dg yi birdaha düşün
                Satılmış parfüm yahu,kaçırdık..

Yorum

• Elimde birtek animale animale kaldıtakasada açıktır.
                  Kendisi çikolata gibi kokmaktadır.Sevenlerine duyurulur

Yorum

• dün öğlen sevilde hermes orange verte edc ile un jardin sur le nil denedim koluma..ikiside ilk izlenim olarak hoşuma gitti buram buram kalite kokuyor piyasa kokuları halt etmiş özellikle un jardin sur le nil fresh canlı muhteşem bir turunç patlaması etrafa ben burdayım dercesine dün öğlen 12 de fıslattım şimdi saat 8 hala elimde kokuyor şişe alıp kullanmadığım için detay yazamıyorum ama kalıcılık ve farkedilirlik fresh bir kokuya göre olağanüstü..orange verte ise edc olmasından sanırım daha az kalıcı oldu ama farkedilirliği gayet iyi.. parfümüm sert maskülen olmasın diyen ve ck one,happy,tarzı turunç kokularını seven erkek,kadın herkes bahar ve yaz aylarında kullanabilir.

Yorum

• axy1968 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      dün öğlen sevilde hermes orange verte edc ile un jardin sur le nil denedim koluma..ikiside ilk izlenim olarak hoşuma gitti buram buram kalite kokuyor piyasa kokuları halt etmiş özellikle un jardin sur le nil fresh canlı muhteşem bir turunç patlaması etrafa ben burdayım dercesine dün öğlen 12 de fıslattım şimdi saat 8 hala elimde kokuyor şişe alıp kullanmadığım için detay yazamıyorum ama kalıcılık ve farkedilirlik fresh bir kokuya göre olağanüstü..orange verte ise edc olmasından sanırım daha az kalıcı oldu ama farkedilirliği gayet iyi.. parfümüm sert maskülen olmasın diyen ve ck one,happy,tarzı turunç kokularını seven erkek,kadın herkes bahar ve yaz aylarında kullanabilir.
                      Jardin serisi ten seçiyor kesin. Birtürlü emin olamıyorum alsam mı almasam mı diye... Kalitesi ve koku güzelliği olarak hepsi mükemmel ama gel gör ki son 3 ayda Türkiye'ye her girişte ve çıkışta Duty Free de üzerime boşaltmama rağmen çabucak uçup gidiyor...

Sonbahar ve kış dolayısıyla cildim ciddi kuru hale geldi ondan herhalde diyorum... Bakalım ilkbahar-yaz da deneyeceğim. Taktım bunlara.

Yorum

• Merhaba komşular,bende bugün forumdan bir arkadaşımızın bana göndermiş olduğu terre d hermesin vialini kullandım..

Kokuya bayıldım.Bu kokunun taklidini yapabileceklerini sanmıyorum.Hiçbirşeye benzemeyen bir kokusu var.İlk on dakika keskin bir şekilde çürük portakal kabuğu gibi koktuğunu kim söylemişse çok doğru söylemiş.Koku 15-20 dakika sonra kendini buluyor.Kalıcılığı ve farkedilirliği harika.Çoğu kalıcı kokular gibi kullanan kişiyide rahatsız etmiyor...

Yorum

• Arkadaşlar,terre d hermesin erkek için edp olanı varmı...

Yorum

• sniper_222 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                            Arkadaşlar,terre d hermesin erkek için edp olanı varmı...
                            Terre d'Hermes Pure olarak geçiyor sanırım.. Sevil'in sitesine bir bak istersen.. 75lik şişede satılıyor

Yorum

• Terre'nin forumda ciddi hayranı var

Koku kalite olarak müthiş kendine has elit bir tarzı var eyvallah da... Genç adam kokusu değil yahu, hatta bence direk 45 yaş üzeri kokusu. Neticede kişisel beğenidir kimseye birşey diyemem haddime düşmez de buradaki yorumları okuyup Terre satın alacak 20-30 (hatta 35 e kadar çıkabilir)arası kişilerin büyük çoğunluğu ciddi hayalkırıklığına uğrayabilir...

Yorum

• arkadaşlar extrascents ten sonra yeni bi siteden alışveriş yaptım az önce.29$ a bulgari ph sipariş verdim.kardeşimde istedi 2 adet verdim ve ilk alışverişede %10 indirim yaptılar..16 $ kargoyla toplam 68 $ a 2 adet 100 lük tester almış oldum.maalesef ülkemizde adedi 150-160 satılıyo.sitenin ismi D DARA ilgilenenlere önemle duyurulur

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X