Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Parfüm 5

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Parfüm 5

Evet komşular 4. konu da 100 sayfayı doldurunca yeni konumuzu açmış olduk hayırlı uğurlu olsun. Şukumu isterim.

Bu arada benim favorilerim elinizdeki listede kişisel puanıma göre listelediğinizde ortaya çıkan parfümlerdir.

Elinde liste olmayanlar özelden maillerini bildirerek istekte bulunabilirler. Beleşe vermiyorum, kurabiye isterim.

Arkadaşlar son zamanlarda bakıyorum foruma yeni üye olan arkadaşlar önceki konulara hiç bakmadan hazır cevap istiyorlar. Bu benim canımı sıkmaya başladı. Forumun arama motorunu neden kullanmıyorsunuz?, sadece konu başlıklarını değil tek tek mesajları da aratabilirsiniz.

Yazlık koku nedir, kışlık kou nedir, kalıcı kokular neler vs geçiniz bunları. İlk konularda çok detaylı olarak yazdık. Ayrıca tonla inceleme var. Hepsinde yazıyor kalıcılık fark edilirlik durumları. Yetmedi çoğunuzda listem var. Bana o listedeki parfümlerin kalıcılığını, fark edilirliğini vs soruyorsunuz. Zaten elinizdeki tabloda herşey detaylı belli.

Dikkat ediyorsanız konular hızla ilerlerken sizler cevap alamayanlar oluyorsunuz. Çünkü benim gibi, konuları izleyen diğer insanların da aynı tip sorulardan canları sıkıldı. Açın önceki konuları okuyun. İstediğiniz yerleri not alın. Ha ikilemde kalırsanız anlarım da, arkadaş incelemesini verdiğim kokuya "lord sence nasıldır" diyorsunuz. O da yetmiyor "incelemeni okudum son fikrin nedir" diyorsunuz. E yazmışım işte. Daha nedir?

Konuyu parfüm alışveriş konusuna da döndürmeyin. Zaten parfüm alınabilecek yerler belli, herkes fikirlerini, tecrübelerini yazdı, teslim süresini vs söyledi, bitti. Yok takipli kargo mu, yok hala gelmedi bilmem ne. Uzatmayın. Kargosunu bilmemnesini ilgili sitelerden açın bakın her sitede açıkca belirtir. Parfüm konularının amacı parfümler üzerinde konuşmak, tartışmak, inceleme ve değerlendirmeler yapmak.

Parfüm 5'i açalı 10 gün olmadı konu 40 sayfayı geçti. Baksam 30 sayfası nereden alırım, kargo kaç lira, kaç günde gelecek, takipli mi, kargom hala gemedi ıvır zıvır. Konu iyice çöplüğe dönüyor. Bu tarz konuşmalarınızı özel mesaj aracılığyla sormak istediklerinize sorun. Ya da genel bir parfüm alış veriş/takas konusu açın bunlar sadece orada konuşulsun. Bundan sonra da parfümler üzerinde yazılsın, çizilsin, teferruat ile değil.

Artık bu saatten itibaren yersiz gördüğüm mesajları uyarmadan sileceğim bilginize. Tamam konu güzel, konular sıcak ama işlenebilirliğin sürmesi için forum kurallarına da uymanız gerekiyor.

Lord Sparhawk isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet komşular 4. konu da 100 sayfayı doldurunca yeni konumuzu açmış olduk hayırlı uğurlu olsun. Şukumu isterim.

Bu arada benim favorilerim elinizdeki listede kişisel puanıma göre listelediğinizde ortaya çıkan parfümlerdir.

Elinde liste olmayanlar özelden maillerini bildirerek istekte bulunabilirler. Beleşe vermiyorum, kurabiye isterim.
    Şukuletan hazır reyis, takipçiniz

Yorum

ccc Lord reyiz üşüyoruz ccc

Yorum

bakka__ isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        ccc Lord reyiz üşüyoruz ccc
        üşümüyoruz maskülen kokularla içimiz ısınıyor başkan. Lord reyis de bizden çıktı, muhabbet artar, akar!

Yorum

ccc 80ler masküleni ccc

Yorum

Grey Flannel'i misal kullandıkça daha çok seviyorum, parasına bakmayın harbi kaliteli koku

Yorum

leto atreides isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Grey Flannel'i misal kullandıkça daha çok seviyorum, parasına bakmayın harbi kaliteli koku
              vgdemir gökhan abi beğenmemişti o kokuyu başgan,sen seviyosun bu kokuları belli ki

Yorum

bakka__ isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                vgdemir gökhan abi beğenmemişti o kokuyu başgan,sen seviyosun bu kokuları belli ki
                komşum koku hastası olunacak denli çekici bi koku değil. hele ki parfümü karşı cins için sıkanlar ve yeterli parfüm deneyimi olmayanlar burun kıvırabilir.

Ancak biraz 80ler masküleni ve eski kafalı olmakla beraber harmanı kaliteli ve kuvvetli bir lavanta-sabunsu koku

komşum

Yorum

ilahi komşu

Yorum

Lord Sparhawk isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    ilahi komşu
                    lord başkan adeta fildişi kulesindesin, tavsiyeler ve atarlar dışında sohbetlere katılmıyorsun, alınıyoruz, halbuki muhabbet potansiyeli olarak üst düzeylerde olduğuna inanıyorum rafine hobilerin ve seviyenle

Yorum

lord başkan adeta fildişi kulesindesin, tavsiyeler ve atarlar dışında sohbetlere katılmıyorsun, alınıyoruz, halbuki muhabbet potansiyeli olarak üst düzeylerde olduğuna inanıyorum rafine hobilerin ve seviyenle

misal hocam gerek vücut geliştirme, gerek traş, gerek yemek, severek okuyoruz ama az muhatap da ol bizle, istişare yapalım, gönüller bir olsun

Yorum

misal hocam gerek vücut geliştirme, gerek traş, gerek yemek, severek okuyoruz ama az muhatap da ol bizle, istişare yapalım, gönüller bir olsun
                        komşu haklı komşular

Yorum

Jacomo Rouge ve Curve Soul'u da ucuz fiyatıyla değerlendirin KOMŞULAR!

Yorum

Guerlain - L'Instant de Guerlain Extreme EDP

Deneyen,gören,koklayan var mıdır a dostlar

Yorum

lucid dream isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                              Guerlain - L'Instant de Guerlain Extreme EDP

Deneyen,gören,koklayan var mıdır a dostlar
                              DOSTUM edt si var pek beğenmedim ama edp sini koklamak nasip olmadı

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X