Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2000. Mesaj!

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• 2000. Mesaj!

UU YEAH BABY!

Mygitar'daki 2000. mesajım. Herkese hayırlı olması temennisiyle Gelmiş geçmiş 2000 mesajımın içerisinde 20 kişiye yardımcı olabildiysek ne mutlu, ne güzel.

Kalın sağlıcakla

20 kişiye yardımcı oldun mu bilmem ama sadece bana 200 kişilik yardımda bulundun. Tebrikler dostum , abim

Yorum

İşte şimdi de benim 1000 inci mesajım. Beni eğiten bana çok şey öğreten bu siteye çok teşekkür ederim. Ben de 1 kişi ye bile yardım edebildiysem ne mutlu.

Yorum

yunus senin kayıtların bile yeter

Yorum

tebrik ederim

Yorum

Bu 2.710. mesajımda, bende mümkün olan en az sayıda üyenin nefretini kazandığımı umuyorum

Yorum

2000 e az kaldı benim de bekleyin eyyt

İmkanım oldukça içi boş mesajlarımı sileceğim ama çoğunu ince eleyip sık dokuduğum için arada kaçanları yakalamam lazım. Boş mesajlarımla antipati kazandıysam hoş görünüz acemiliğe veriniz demekle yetiniyorum. Dolu dolu 2. yılım mygitarda. Dilerim daha nice günlerimizi verimli ve etkili hizmetle doldurarak geçiririz. Ynx sana da daha nice 2000 li mesajlar diliyorum ve parmaklarına kuvvet diyorum Diğer forumun krallarına da aynı dileklerimi diliyorum tabi kalın sağlıcakla mygitar ahalisi

Yorum

Dostlarım, sadece bana değil, hepinize hayırlı olsun Zamanında duvardaki kukla ve Hokus Pokus'la ne atışmıştık be Daha 2006 yılındaydı hepsi

Sinan, yeni bir kayıt geliyor, dehşet olacak diyorum Bir de şu ses kartını alsam bu günlerde tam olacak

CanKUTTT, senin de 2000. mesajın yaklaşıyor, şimdiden kutlu mutlu olsun

Yorum

Allahım sen bize 387489284 mesajları nasip et. :P

Yorum

yunus yoksa manhattın mı geliyor

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    Initializing Tabs & loading Content...
                    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.