Duyuru

Duyuru Module
Collapse
No announcement yet.

en iyi klasik gitar markası

Page Title Module
Taşı Sil Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• en iyi klasik gitar markası

sizce en iyi klasik gitar markası nedir? Sizin tercihleriniz neler?

"lonely as I am, together we cry"

yamahalar ör C-70 , gd110 iidir ama hesaplı diyorsan Admira lar ii

ümit herşeydir sakın onu kaybetme

Yorum

bence marka önemli değil. fabrikasyon gitarların hepsinin ayrı volümü ve tonu var. en iyisi handmade

Run rabbit run
      Dig that hole
      The sun has gone
      But don't sit down
      Cause it's time to
      Start another one

Yorum

yamaha cg170sa var bende ıyı gitar ama en iyisi el yapımı olanlardır bence

Yorum

yamaha'lar gerçekten kullanışlı ve ses tınısı çok hoş ama bence manuel rodriguez'in de ayrı bir yeri var!

Yorum

bende de admira solista var ama hot_lick in de dediği gibi en iyisi el yapımı...

Yorum

evet ama prodencio-jaez ler de gerçekten iyiler... mod1 den sanırım mod6 ya kadar var ...

Yorum

benim prince im o kadar iyi değil ama seviyom işte

Yorum

Yamaha marka klasik gitar önerebilirim sana benimki öyle sorunsuz ve çok hoş bir sesi var diğer gitarlarla farkı rahat anlaşılıyo..

Yorum

para tezekse kannecini de kullandığı teo scharpach çok güzel.kannecinin gitarı bir konser öncesi gördüm ve hasta oldum.ama yok fazla veremezsen ki manuel rodriguez okadar da yoksa admira.........

Yorum

arkadaşlar bende bi klasik gitar var daniella marka buda marka mı bilmiyorum ama alırken iyi demişlerdi

Yorum

bencede el yapımı olmalı yoksa ııh olmaz

Yorum

Peki el yapımı olanların markası olmuyor mu?

Yorum

Bildiim kadarıyla olanıda var olmayanıda bu işin ustaları var onlara yaptırıolar markasız..
                            **** ii markaların özel el yapımı üretimleri *****..

Yorum

Peki el yapımı olanların markası olmuyor mu?
                              El yapımı gitarın etiketin de yapan ustanın ismi ve yapıldığı tarih ve imzası vardır.Fabrikasyon gitarlar da imza olmaz.

En iyi klasik gitar ustaları Paulino Bernabe,Manzanero,Hermanos Conde,Vicente Carrillo,Ramirez,Miguel Rodriguez,Vicente Sanchiz,Carpio,Lester De Voe.......vs...vs...vs...

El yapımı gitar fiyaatları 1500 dolardan başlar 15000 dolara kadar gider.Kalite kullanılan agacın kalitesi ve yaşı ile orantılıdır.

İlgileneceksen google da yukarıda verdiğim isimleri ara! Anlaşabilirsen,tüneldeki müzik mağazaları aracılığı ile getirebilirsin
                              böylece masrafın azalır.

Benim 2001 yapımı Vicente Carrillo gitarım var.İlgilenene 2500 dolara veririm....................

Yorum

Çalışıyor...
                              X