Duyuru

Duyuru Module
Collapse
No announcement yet.

şiddetli göğüs ağrısı ve balgamlı öksürük : (

Page Title Module
Taşı Sil Collapse
Bu konu kapandı.
X
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• şiddetli göğüs ağrısı ve balgamlı öksürük : (

merhaba sayın gitaristler

2 hafta önce göğüs ağrısı ve balgamlı öksürük vardı doktora gittik saman nezlesi olabilir dedi sprey ilaç ve hap verdi kullandın geçti 3-4 günde ama sonra marmariste yaşadığım ve havalar ısındığı için kısa kollu ve atlet giymeden okula gitmeye başladım o gün yine şiddetli göğüs ağrısı ve balgamlı öksürük başladı yatıp dinlenince geçiyor ama kalkınca devam ediyor öksürüğüm çok yok ama göğüs ağrım çok var bu konuda bilginiz varmı ?

Başka bir görüş al. Pnemoni, zatürre falan olabilir. Kendini korumaya bak. Riskli bir durumda olabilirsin

Yorum

tavsiyen için sağol ama hiç ateşim yok

Yorum

Bronşitle geçti çocukluğum ancak akciğerleri sıcak tutmak, üşümemelerini sağlamak ayrıca yorgunluk halinde iyi dinlendirmek gerek. İyi beslenmek gerek. Delikanlılık yapıp soğuklara meydan okumanın faturası akciğerlere çıkardı genelde. Siz de bu konuda dikkatli olunuz. Onun haricinde bir bilgim yok ne yazık ki. Geçmiş olsun =/

Yorum

tavsiyen için sağol dinlenince geçiyo kalpten felanda şüphem var ama pek sanmıyorum öyle birşey olacağını

Yorum

Rica ederim. Aynen benim de kalbimden korkularım var. Çok fazla duyguyu aynı anda yaşadığımda, soğuk havalarda falan sık sık bıçak saplanır gibi oluyor. Soğuk havalarda üşüdüğümü farketmediğim için nefes aldığımda canım acıyor sanıyorum ama sıcak hava da fazla duygu bir anda olunca neden birşey batar gibi olur onu bilemiyorum =) Çok umrumda değil şu anki psikolojimde ama uzun vadede önemli olduğu için bir kontrol ettirmekte fayda var

Yorum

Burada boşa vakit kaybetmeyin. Doktorluk bir durumunuz varsa derhal bir hekime görünün. Psikolojik sağlık gerçekten çok önemli. Başka sorunlara neden olabilir. Doktorunuz saçma sapan teşhirlerde bulunuyorsa (maalesef çoğu öyle) daha iyi birine görünün. Hayattaki en önemli şey sağlıktır.

Yorum

ilgileriniz için teşekkür ederim dün akşam yattım sabah kalktığımda hiçbirşey yoktu

Yorum

geçmiş olsun
                  Son güncelleyen mm.olcayto; 14-03-2010, 18:41.

Yorum

Sitemizde sağlık hizmetleri ile ilgili bir pozisyon bulunmadığı için bu tarz başlıkları kilitliyorum ve sahiplerine doktora gitmelerini öneriyorum. Burada herhangi birinin vereceği yanlış fikirle durumunuz daha kötüye gidebilir, buna bu forumda hiçkimsenin hakkı yoktur.

Geçmiş olsun.

Yorum

Çalışıyor...
                    X